Чемпіонат району з футзалу - сезон 2018/19

ЧЕМПІОНАТ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ 2018\19

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

МісцеКомандаІВНПМО
1ФК "Тяпче"171520124-3047
2ФК "Слобода-Долинська"171223124-5138
3ФК "Тайфун"17102596-4332
4ФК "Долина"171007139-6930
5ФК "Оболоня"1793590-5730
6ФК "Ветерани 40+"1793588-8730
7ФК "Новошин"1772888-9223
8ФК "Яворів"17301470-1909
9ФК "Белеїв"17201552-1586
10ФК "Тростянець"17101649-1433

Кращі бомбардири за підсумками 16-го туру:

1. Лаврінок Василь (ФК "Долина") – 50

2. Гарбера Володимир (ФК "Слобода-Долинська") – 36

3. Руслан Сайчишин (ФК "Ветерани 40+") – 30

4. Жмуркевич Андрій (ФК "Оболоня") – 29

5. Корпан Василь (ФК "Тяпче") – 26

Наступний 18-й тур пропускають: О. Дутчак (ФК «Новошин»)

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

1 тур

10.11.2018, 11:00

ФК "Белеїв"

2:7

ФК "Новошин"

10.11.2018, 12:00

ФК "Тяпче"

2:1

ФК "Оболоня"

10.11.2018, 14:00

ФК "Тростянець"

1:14

ФК "Слобода-Долинська"

10.11.2018, 15:00

ФК "Долина"

8:2

ФК "Ветерани 40+"

10.11.2018, 16:00

ФК "Яворів"

3:11

ФК "Тайфун"

2 тур

17.11.2018, 13:00

ФК "Оболоня"

7:3

ФК "Белеїв"

17.11.2018, 14:00

ФК "Новошин"

1:11

ФК "Слобода-Долинська"

17.11.2018, 15:00

ФК "Ветерани 40+"

2:9

ФК "Тяпче"

17.11.2018, 16:00

ФК "Тайфун"

10:1

ФК "Тростянець"

17.11.2018, 17:00

ФК "Долина"

16:0

ФК "Яворів"

3 тур

24.11.2018, 13:00

ФК "Слобода-Долинська"

20:1

ФК "Белеїв"

24.11.2018, 14:00

ФК "Оболоня"

7:2

ФК "Ветерани 40+"

24.11.2018, 15:00

ФК "Тайфун"

4:6

ФК "Новошин"

24.11.2018, 16:00

ФК "Тяпче"

17:3

ФК "Яворів"

24.11.2018, 17:00

ФК "Тростянець"

1:10

ФК "Долина"

4 тур

08.12.2018, 13:00

ФК "Белеїв"

2:6

ФК "Ветерани 40+"

08.12.2018, 14:00

ФК "Слобода-Долинська"

2:3

ФК "Тайфун"

08.12.2018, 15:00

ФК "Яворів"

5:17

ФК "Оболоня"

08.12.2018, 16:00

ФК "Новошин"

3:8

ФК "Долина"

08.12.2018, 17:00

ФК "Тяпче"

12:2

ФК "Тростянець"

5 тур

09.12.2018, 12:00

ФК "Тайфун"

18:1

ФК "Белеїв"

09.12.2018, 13:00

ФК "Ветерани 40+"

6:3

ФК "Яворів"

09.12.2018, 14:00

ФК "Долина"

4:5

ФК "Слобода-Долинська"

09.12.2018, 15:00

ФК "Оболоня"

6:2

ФК "Тростянець"

09.12.2018, 16:00

ФК "Новошин"

1:7

ФК "Тяпче"

6 тур

15.12.2018, 13:00

ФК "Яворів"

4:10

ФК "Белеїв"

15.12.2018, 14:00

ФК "Тайфун"

5:1

ФК "Долина"

15.12.2018, 15:00

ФК "Тростянець"

2:8

ФК "Ветерани 40+"

15.12.2018, 16:00

ФК "Слобода-Долинська"

1:5

ФК "Тяпче"

15.12.2018, 17:00

ФК "Оболоня"

9:7

ФК "Новошин"

7 тур

22.12.2018, 13:00

ФК "Белеїв"

1:15

ФК "Долина"

22.12.2018, 14:00

ФК "Тростянець"

6:7

ФК "Яворів"

22.12.2018, 15:00

ФК "Тяпче"

3:0

ФК "Тайфун"

22.12.2018, 16:00

ФК "Ветерани 40+"

3:3

ФК "Новошин"

22.12.2018, 17:00

ФК "Слобода-Долинська"

2:2

ФК "Оболоня"

8 тур

29.12.2018, 13:00

ФК "Белеїв"

8:7

ФК "Тростянець"

29.12.2018, 14:00

ФК "Тяпче"

2:0

ФК "Долина"

29.12.2018, 15:00

ФК "Новошин"

10:2

ФК "Яворів"

29.12.2018, 16:00

ФК "Тайфун"

2:2

ФК "Оболоня"

29.12.2018, 17:00

ФК "Ветерани 40+"

4:5

ФК "Слобода-Долинська"

9 тур

30.12.2018, 12:00

ФК "Белеїв"

1:4

ФК "Тяпче"

30.12.2018, 13:00

ФК "Тростянець"

1:2

ФК "Новошин"

30.12.2018, 14:00

ФК "Долина"

6:3

ФК "Оболоня"

30.12.2018, 15:00

ФК "Яворів"

5:10

ФК "Слобода-Долинська"

30.12.2018, 16:00

ФК "Тайфун"

3:4

ФК "Ветерани 40+"

10 тур

26.01.2019, 13:00

ФК "Новошин"

6:2

ФК "Белеїв"

26.01.2019, 14:00

ФК "Оболоня"

0:6

ФК "Тяпче"

26.01.2019, 15:00

ФК "Слобода-Долинська"

9:2

ФК "Тростянець"

26.01.2019, 16:00

ФК "Ветерани 40+"

0:13

ФК "Долина"

26.01.2019, 17:00

ФК "Тайфун"

6:3

ФК "Яворів"

11 тур

02.02.2019, 13:00

ФК "Белеїв"

2:11

ФК "Оболоня"

02.02.2019, 14:00

ФК "Слобода-Долинська"

5:3

ФК "Новошин"

02.02.2019, 15:00

ФК "Тяпче"

4:4

ФК "Ветерани 40+"

02.02.2019, 16:00

ФК "Тростянець"

1:6

ФК "Тайфун"

02.02.2019, 17:00

ФК "Яворів"

1:18

ФК "Долина"

12 тур

09.02.2019, 13:00

ФК "Белеїв"

1:18

ФК "Слобода-Долинська"

09.02.2019, 14:00

ФК "Ветерани 40+"

5:5

ФК "Оболоня"

09.02.2019, 15:00

ФК "Новошин"

2:2

ФК "Тайфун"

09.02.2019, 16:00

ФК "Яворів"

5:9

ФК "Тяпче"

09.02.2019, 17:00

ФК "Долина"

18:5

ФК "Тростянець"

13 тур

16.02.2019, 13:00

ФК "Ветерани 40+"

6:1

ФК "Белеїв"

16.02.2019, 14:00

ФК "Тайфун"

1:2

ФК "Слобода-Долинська"

16.02.2019, 15:00

ФК "Оболоня"

7:1

ФК "Яворів"

16.02.2019, 16:00

ФК "Долина"

3:5

ФК "Новошин"

16.02.2019, 17:00

ФК "Тростянець"

1:11

ФК "Тяпче"

14 тур

23.02.2019, 13:00

ФК "Белеїв"

4:10

ФК "Тайфун"

23.02.2019, 14:00

ФК "Яворів"

4:12

ФК "Ветерани 40+"

23.02.2019, 15:00

ФК "Слобода-Долинська"

5:4

ФК "Долина"

23.02.2019, 16:00

ФК "Тростянець"

0:4

ФК "Оболоня"

23.02.2019, 17:00

ФК "Тяпче"

9:1

ФК "Новошин"

15 тур

02.03.2019, 14:00

ФК "Белеїв"

3:6

ФК "Яворів"

02.03.2019, 15:00

ФК "Долина"

3:8

ФК "Тайфун"

02.03.2019, 16:00

ФК "Ветерани 40+"

8:5

ФК "Тростянець"

02.03.2019, 17:00

ФК "Тяпче"

3:3

ФК "Слобода-Долинська"

02.03.2019, 18:00

ФК "Новошин"

-:+

ФК "Оболоня"

16 тур

09.03.2019, 13:00

ФК "Долина"

8:7

ФК "Белеїв"

09.03.2019, 14:00

ФК "Яворів"

7:5

ФК "Тростянець"

09.03.2019, 15:00

ФК "Тайфун"

1:4

ФК "Тяпче"

09.03.2019, 16:00

ФК "Новошин"

6:8

ФК "Ветерани 40+"

09.03.2019, 17:00

ФК "Оболоня"

2:6

ФК "Слобода-Долинська"

17 тур

16.03.2019, 13:00

ФК "Тростянець"

6:3

ФК "Белеїв"

16.03.2019, 14:00

ФК "Долина"

4:16

ФК "Тяпче"

16.03.2019, 15:00

ФК "Яворів"

10:26

ФК "Новошин"

16.03.2019, 16:00

ФК "Оболоня"

2:6

ФК "Тайфун"

16.03.2019, 17:00

ФК "Слобода-Долинська"

6:9

ФК "Ветерани 40+"

18 тур

23.03.2019, 13:00

ФК "Тяпче"

-:-

ФК "Белеїв"

23.03.2019, 14:00

ФК "Новошин"

-:-

ФК "Тростянець"

23.03.2019, 15:00

ФК "Оболоня"

-:-

ФК "Долина"

23.03.2019, 16:00

ФК "Слобода-Долинська"

-:-

ФК "Яворів"

23.03.2019, 17:00

ФК "Ветерани 40+"

-:-

ФК "Тайфун"

Організатор: РЦФЗН "Спорт для всіх"

За підтримки: Долинська районна рада, Народний депутат України Дирів А.Б.

Голова оргкомітету: Степан Штень

Головний суддя змагань: Тарас Паньків

Інформація щодо перебігу турніру на нашому сайті носить неофіційний характер. У випадку виникнення розбіжностей, пріоритетною є інформація яка публікується організаторами – РЦФЗН "Спорт для всіх": https://www.facebook.com/groups/390886454428961/