Чемпіонат району 2019/20

Турнірна таблиця

МКомандаІВНПЗПО
1ФК Тяпче9810371125
2ФК Оболоня9630291121
3Леви (Велика Тур'я)970218721
4ФК Тисів9522311617
5Прикарпаття (Гошів)9405242512
6ФК Станківці9315262810
7Колос (Белеїв)9315232410
8Свіча (Княжолука)930618319
9Карпати (Лоп’янка)911717304
10Нафтовик (Яворів)901711511

Кращі бомбардири після 8 турів

ГравецьКомандаІгорГоли(Пен)
1Гірний Роман РомановичФК Тяпче (22002323)611(0)
2Сказик Михайло ВасильовичФК Тисів (22002326)67(0)
3Геряк Андрій ІгоровичПрикарпаття (Гошів) (22002321)66(0)
4Дидяк Мар'ян ТарасовичФК Станківці (22002338)86(0)
5Лесів Назарій ІвановичФК Станківці (22002338)56(2)
6Матіїшин Назарій ІгоровичФК Оболонь (22002332)55(0)
7Риндзак Олег ВолодимировичПрикарпаття (Гошів) (22002321)65(0)
8Коваль Назарій СтепановичСвіча (Княжолука) (22002334)75(0)
9Сокирко Віталій АндрійовичФК Оболонь (22002332)85(0)

Календар матчів

1 тур 25.08.2019
1. ФК Тяпче - Свіча (Княжолука) 6-1
2. ФК Тисів - Карпати (Лоп`янка) 6-1
3. Прикарпаття (Гошів) - Нафтовик (Яворів) 6-0
4. ФК Оболонь - ФК Станківці 2-2
5. Леви (Велика Тур`я) - Колос (Белеїв) 1-0
2 тур 01.09.2019
6. Свіча (Княжолука) - Колос (Белеїв) 4-3
7. ФК Станківці - Леви (Велика Тур`я) 0-1
8. Нафтовик (Яворів) - ФК Оболонь 0-7
9. Карпати (Лоп`янка) - Прикарпаття (Гошів) 3-5
10. ФК Тяпче - ФК Тисів 5-0
3 тур 08.09.2019
11. ФК Тисів - Свіча (Княжолука) 4-0
12. Прикарпаття (Гошів) - ФК Тяпче 2-4
13. ФК Оболонь - Карпати (Лоп`янка) 1-0
14. Леви (Велика Тур`я) - Нафтовик (Яворів) 3-0
15. Колос (Белеїв) - ФК Станківці 7-3
4 тур 15.09.2019
16. Свіча (Княжолука) - ФК Станківці 1-3
17. Нафтовик (Яворів) - Колос (Белеїв) 1-4
18. Карпати (Лоп`янка) - Леви (Велика Тур`я) 0-2
19. ФК Тяпче - ФК Оболонь 1-1
20. ФК Тисів - Прикарпаття (Гошів) 3-0
5 тур 22.09.2019
21. Прикарпаття (Гошів) - Свіча (Княжолука) 4-2
22. ФК Оболонь - ФК Тисів 3-3
23. Леви (Велика Тур`я) - ФК Тяпче 0-1
24. Карпати (Лоп`янка) – Колос (Белеїв) 3-1  
25. ФК Станківці - Нафтовик (Яворів) 9-2
6 тур 29.09.2019
26. Свіча (Княжолука) - Нафтовик (Яворів) 5-2
27. Карпати (Лоп`янка) - ФК Станківці 2-5
28. ФК Тяпче - Колос (Белеїв) 6-2
29. ФК Тисів - Леви (Велика Тур`я) 1-3
30. Прикарпаття (Гошів) - ФК Оболонь 1-5
7 тур 06.10.2019
31. ФК Оболонь - Свіча (Княжолука) 3-1
32. Леви (Велика Тур`я) - Прикарпаття (Гошів) +:-
33. Колос (Белеїв) - ФК Тисів 2-2
34. ФК Станківці - ФК Тяпче 0-3
35. Нафтовик (Яворів) - Карпати (Лоп`янка) 3-3
8 тур 13.10.2019
36. Свіча (Княжолука) - Карпати (Лоп`янка) 3-2
37. ФК Тяпче - Нафтовик (Яворів) 7-2
38. ФК Тисів - ФК Станківці 5-1
39. Прикарпаття (Гошів) - Колос (Белеїв) 1-2
40. ФК Оболонь - Леви (Велика Тур`я) 4-1
9 тур 20.10.2019
41. Леви (Велика Тур`я) - Свіча (Княжолука) 4-1
42. Колос (Белеїв) - ФК Оболонь 2-3
43. ФК Станківці - Прикарпаття (Гошів) 3-5
44. Нафтовик (Яворів) - ФК Тисів 1-7
45. Карпати (Лоп`янка) - ФК Тяпче 3-4