Золота осінь 2015

Фінал
ФК Розточки - Рубань(Велика Тур'я) 2:2 пен. 4:3

Півфінал
Перший матч 14.11.2015

Рубань(Велика Тур'я) -ФК Тисів 3:2
Колос(Белеїв) - ФК Розточки 1:1

Матч відподь 15.11.2015
ФК Тисів - Рубань(Велика Тур'я) 0:0 (2:3)
ФК Розточки - Колос(Белеїв) 2:0 (3:1)

Чвертьфінал
07.11.2015 (субота)

1. Нафтовик(Яворів) - ФК Тисів 0:3
2. Прикарпаття(Гошів) - ФК Розточки 1:3
3. ФК Мала Тур'я - Рубань(Велика Тур'я) 3:2
4. ТФК - Колос(Белеїв) -:+

08.11.2015 (неділя)
1. ФК Тисів - Нафтовик(Яворів) +:-
2. ФК Розточки - Прикарпаття(Гошів) 1:1
3. Рубань(Велика Тур'я) - ФК Мала Тур'я 2:1
4. Колос(Белеїв) - ТФК +:-
 


Група 1

1 тур 24.10.15 с. Тисів

13:00 Динамо(Гузіїв) - Фк Розточки 2:5
15:00 Фк Тисів - Фк Станківці 5:1

2 тур 31.10.15 с. Станківці
13:00 Фк Станківці - Фк Розточки 1:2
15:00 Фк Тисів - Динамо(Гузіїв) 1:0

3 тур 01.11.15 с. Гузіїв
13:00 Фк Розточки - Фк Тисів 2:2
15:00 Динамо(Гузіїв) - Фк Станківці +:-
 

1. ФК Тисів 3 2 1 0 8/3 7
2. Фк Розточки 3 2 1 0 9/5 7
3. Динамо(Гузіїв) 3 1 0 2 2/5 3
4. Фк Станківці 3 0 0 3 2/10 0

Група 2

1 тур 24.10.15 с. Шевченкове 

13:00 Велдіж(Шевченкове) - Прикарпаття(Гошів) 0:5
15:00 Нафтовик(Яворів) - Свіча(Новошин) 4:2

2 тур 31.10.15 с. Яворів 
13:00 Нафтовик(Яворів) - Прикарпаття(Гошів) 1:7
15:00 Свіча(Новошин) - Велдіж(Шевченкове) +:-

3 тур 01.11.15 с. Гошів
13:00 Прикарпаття(Гошів) - Свіча(Новошин) 3:3
15:00 Нафтовик(Яворів) - Велдіж(Шевченкове) +:-
 

1. Прикарпаття(Гошів) 3 2 1 0 15/4 7
2. Нафтовик(Яворів) 3 2 0 1 8/9 6
3. Свіча(Новошин) 3 1 1 1 8/7 4
4. Велдіж(Шевченкове) 3 0 0 3 0/11 0

Група 3

1 тур 24.10.15 с. Слобода-Долинська

13:00 Юність(Слобода-Долинська) - Колос(Белеїв) 2:3
15:00 Молоді леви (Велика Тур'я) - Рубань(Велика Тур'я) 4:4

2 тур 31.10.15 с. Белеїв
13:00 Колос(Белеїв) - Молоді леви (Велика Тур'я) 2:4
15:00 Юність(Слобода-Долинська) - Рубань(Велика Тур'я) 0:10

3 тур 01.11.15 с. Велика Тур'я
13:00 Молоді леви (Велика Тур'я) - Юність(Слобода-Долинська) +:-
15:00 Рубань(Велика Тур'я) - Колос(Белеїв) 0:2
 

1. Колос(Белеїв) 3 3 0 0 9/4 9
2. Рубань(Велика Тур'я) 3 1 1 1 14/6 4
3. Молоді леви (Велика Тур'я) 3 1 1 1 9/8 4
4. Юність(Слобода-Долинська) 3 0 0 3 2/16 0

Група 4

1 тур 24.10.15 с. Тяпче

13:00 ТФК(Тяпче) - ФК Одиниця 7:3
15:00 ФК Мала Тур'я - Фаворит(Солуків) 3:0

2 тур 31.10.15 с. Оболоня
13:00 ФК Одиниця - Фаворит(Солуків) -:+
15:00 ФК Мала Тур'я - ТФК(Тяпче) 3:2

3 тур 01.11.15 с. Солуків 
13:00 Фаворит(Солуків) - ТФК(Тяпче) 1:1
15:00 ФК Одиниця - ФК Мала Тур'я -:+
 

1. ФК Мала Тур'я 3 3 0 0 9/2 9
2. ТФК(Тяпче) 3 1 1 1 10/7 4
3. Фаворит(Солуків) 3 1 1 1 4/4 4
4. ФК Одиниця 3 0 0 3 3/13 0