Новини ДРФФ

ДРФФ

Засідання КДК за 23 жовтня

Засідання КДК за 23 жовтня

Протокол №13

засіданн КДК Долинської районної федерації футболу

23 жовтня 2018 року м. Долина
Початок о 18-00 год.

Присутні члени КДК
Василів М.М. - голова КДК
Каричорт Б.Л. - заступник голови КДК
Шатковський О.І. - секретар КДК
Гошовський І.М. - член КДК
Лаврів В.В. - член КДК                                Присутні 5 з 5 членів КДК, засідання правомочне

1. Слухали :
                Протокол матчу 9 туру чемпіонату Долинського району по футболу між командами Нафтовик Яворів та Прикарпаття Гошів (арбітр матчу Набережний М.І.) та клопотання команди Прикарпаття Гошів. На 75 хвилині матчу команда Прикарпаття Гошів покинула футбольне поле і цим самим не дозволила дограти матч між вище згаданими командами в знак протесту на дії арбітра матчу Набережного М.І.

Контрольно-дисциплінарний комітет

Вирішив:
1. Інформацію голови КДК прийняти до відома;
2. Згідно додатку №2 регламенту проведення чемпіонату, розіграшу кубка та суперкубка Долинського району з футболу команді Прикарпаття Гошів зараховуєтьяс технічна поразка (-:+);
3. Згідно пункту 7,8 регламенту чемпіонату, розіграшу кубка та суперкубка Долинського району з футболу, розділ VII "Протести." КДК не розглядає протест на рішення арбітра, асистента арбітра у зв'язку з подіями, шо мали місце у гру. Подане клопотання команди Прикарпаття Гошів КДК передає на розгляд до комітету арбітрів , з рекомендаціями розглянути і проаналізувати дії арбітра в матчі Нафтовик - Прикарпаття  та дати йому оцінку і зробити висновок про придатність арбітра Набережного М.І. обслуговувати матчі чемпіонату району по футболу.

Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою

Голова КДК Василів М.М.

Дивитися також