Новини ДРФФ

ДРФФ

КУБОК ЧЕМПІОНІВ МІСТ І РАЙОНІВ ОБЛАСТІ 2019-2020

КУБОК ЧЕМПІОНІВ МІСТ І РАЙОНІВ ОБЛАСТІ 2019-2020

ГРУПА 5

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК "Збора" (Калуський р-н)650116415
2ФК "Сваричів" (Рожнятівський р-н)63126810
3ФК "Тяпче" (Долинський р-н)620411196
4"Легіон-1" (м. Івано-Франківськ)611411134

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур
  • 12 вересня (четвер), 17:00
  • ФК "Збора" – ФК "Тяпче" – 5:0
  • "Легіон-1" – ФК "Сваричів" – 1:1
2 тур
  • 19 вересня (четвер), 17:00
  • ФК "Тяпче" – ФК "Сваричів" – 3:1
  • ФК "Збора" – "Легіон-1" – 2:0
3 тур
  • 26 вересня (четвер), 17:00
  • "Легіон-1" – ФК "Тяпче" – 6:4
  • ФК "Сваричів" – ФК "Збора" – 2:1

ДРУГЕ КОЛО

4 тур
  • 3 жовтня (четвер), 16:00
  • ФК "Тяпче" – "Легіон-1" – 3:2
  • ФК "Збора" – ФК "Сваричів" – 2:0
5 тур
  • 10 жовтня (четвер), 16:00
  • ФК "Сваричів" – ФК "Тяпче" – 2:1
  • "Легіон-1" – ФК "Збора" – 2:3
6 тур
  • 17 жовтня (четвер), 16:00
  • ФК "Тяпче" – ФК "Збора" – 0-3
  • ФК "Сваричів" – "Легіон-1" +:-

До 1/8 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області з футболу сезону 2019-2020 рр. увійшли команди, які посіли 1-ші та 2-гі місця в групах, та 4 кращі колективи, що зайняли 3-ті місця.

КОМАНДИ-УЧАСНИКИ 1/8 ФІНАЛУ, ЯКІ ПОСІЛИ ПЕРШІ МІСЦЯ В ГРУПАХ

  • ФК "Марківці-Сільгоспхімія" (Тисменицький р-н)
  • "Сокіл" Коршів (Коломийський р-н)
  • "Перспектив" Рашків (Городенківський р-н)
  • "Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н)
  • ФК "Збора" (Калуський р-н)
  • "Ураган" Черніїв (Тисменицький р-н)

КОМАНДИ-УЧАСНИКИ 1/8 ФІНАЛУ, ЯКІ ПОСІЛИ ДРУГІ МІСЦЯ В ГРУПАХ

  • ФК "Крихівці" (м. Івано-Франківськ)
  • ФК "Вербівці" (Городенківський р-н)
  • "Прут" Видинів (Снятинський р-н)
  • "Бистриця" Старий Лисець (Тисменицький р-н)
  • ФК "Сваричів" (Рожнятівський р-н)
  • "Юність" Верхня (Калуський р-н)

При визначенні 4-х кращих команд, які посіли 3-ті місця в групах, не бралися до уваги результати матчів за участю команд, що посіли 4-ті місця в групах.

4 КРАЩІ КОМАНДИ-УЧАСНИКИ 1/8 ФІНАЛУ З ТИХ, ЯКІ ПОСІЛИ ТРЕТІ МІСЦЯ В ГРУПАХ

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н)4202996
2ФК "Підгір'я" (Богородчанський р-н)4104013
3ФК "Рожнів" (Косівський р-н)41037133
4ФК Тяпче41034113
5ФК "Підвербці" (Тлумацький р-н)40132101
6ФК "Мединя" (Галицький р-н)40042140

Дивитися також