Новини ДРФФ

ДРФФ

Чемпіонат району 2019-2020

Чемпіонат району 2019-2020

Чемпіонат району 2019-2020 буде дограно. 5 липня розпочнеться друге коло, яке завершиться 30 серпня. Новий сезон розпочнеться в вересні.

2 коло 

10 тур 05.07.2020

 46. Свіча (Княжолука) - ФК Тяпче (Тяпче)
 47. Карпати (Лоп`янка) - ФК Тисів (Тисів)
 48. Нафтовик (Яворів) - Прикарпаття (Гошів)
 49. ФК Станківці (Станківці) - ФК Оболонь (Оболоння)
 50. Колос (Белеїв) - Молоді Леви (Велика Тур'я)

11 тур 12.07.2020

 51. Колос (Белеїв) - Свіча (Княжолука)
 52. Молоді Леви (Велика Тур'я) - ФК Станківці (Станківці)
 53. ФК Оболонь (Оболоння) - Нафтовик (Яворів)
 54. Прикарпаття (Гошів) - Карпати (Лоп`янка)
 55. ФК Тисів (Тисів) - ФК Тяпче (Тяпче)

12 тур 19.07.2020

 56. Свіча (Княжолука) - ФК Тисів (Тисів)
 57. ФК Тяпче (Тяпче) - Прикарпаття (Гошів)
 58. Карпати (Лоп`янка) - ФК Оболонь (Оболоння)
 59. Нафтовик (Яворів) - Молоді Леви (Велика Тур'я)
 60. ФК Станківці (Станківці) - Колос (Белеїв)

13 тур 26.07.2020

 61. ФК Станківці (Станківці) - Свіча (Княжолука)
 62. Колос (Белеїв) - Нафтовик (Яворів)
 63. Молоді Леви (Велика Тур'я) - Карпати (Лоп`янка)
 64. ФК Оболонь (Оболоння) - ФК Тяпче (Тяпче)
 65. Прикарпаття (Гошів) - ФК Тисів (Тисів)

14 тур 02.08.2020

 66. Свіча (Княжолука) - Прикарпаття (Гошів)
 67. ФК Тисів (Тисів) - ФК Оболонь (Оболоння)
 68. ФК Тяпче (Тяпче) - Молоді Леви (Велика Тур'я)
 69. Карпати (Лоп`янка) - Колос (Белеїв)
 70. Нафтовик (Яворів) - ФК Станківці (Станківці)

15 тур 09.08.2020

 71. Нафтовик (Яворів) - Свіча (Княжолука)
 72. ФК Станківці (Станківці) - Карпати (Лоп`янка)
 73. Колос (Белеїв) - ФК Тяпче (Тяпче)
 74. Молоді Леви (Велика Тур'я) - ФК Тисів (Тисів)
 75. ФК Оболонь (Оболоння) - Прикарпаття (Гошів)

16 тур 16.08.2020

 76. Свіча (Княжолука) - ФК Оболонь (Оболоння)
 77. Прикарпаття (Гошів) - Молоді Леви (Велика Тур'я)
 78. ФК Тисів (Тисів) - Колос (Белеїв)
 79. ФК Тяпче (Тяпче) - ФК Станківці (Станківці)
 80. Карпати (Лоп`янка) - Нафтовик (Яворів)

17 тур 23.08.2020

 81. Карпати (Лоп`янка) - Свіча (Княжолука)
 82. Нафтовик (Яворів) - ФК Тяпче (Тяпче)
 83. ФК Станківці (Станківці) - ФК Тисів (Тисів)
 84. Колос (Белеїв) - Прикарпаття (Гошів)
 85. Молоді Леви (Велика Тур'я) - ФК Оболонь (Оболоння)

18 тур 30.08.2020

 86. Свіча (Княжолука) - Молоді Леви (Велика Тур'я)
 87. ФК Оболонь (Оболоння) - Колос (Белеїв)
 88. Прикарпаття (Гошів) - ФК Станківці (Станківці)
 89. ФК Тисів (Тисів) - Нафтовик (Яворів)
 90. ФК Тяпче (Тяпче) - Карпати (Лоп`янка)

Дивитися також