Новини Футзал

Футзал

МФК "Нафтовик" крокує до півфіналу Кубка АМФІФО

МФК "Нафтовик" крокує до півфіналу Кубка АМФІФО

МФК "Нафтовик" в напруженій боротьбі з рахунком 5:4 перемагає "ДФС" і крокує до 1/2 фіналу розіграшу Кубка АМФІФО!

Попри перевагу в класі та статус фаворита, гра для долинян виявилася дуже не простою. Відсутність в обоймі ряду ключових гравців (у грі з різних причин не приймали участь Димид, Яворський, Лаврінок, Шатковський, Бабінчук та Громоляк) та післясвяткова важкість, помножені на силу та безкомпромісний настрій суперників, не дозволили нашій команді здобути легку перемогу.

Двічі по ходу зустрічі "Нафтовик" опинявся в ролі наздоганяючих. Але, завершивши першу половину гри поступаючись в рахунку 1:2, долиняни таки зуміли завестись і у другому таймі схилити долю матчу на свою користь. Хороша реалізація контратак дозволила нашій команді не лише відігратись, але й в середині тайму вперше повести в рахунку. До фінальної сирени "Нафтовик" грав вже більш впевнено і за 2 хвилини до кінця вів у рахунку вже 5:3. Єдине що вдалось податківцям у фінальному штурмі, це скоротити різницю до мінімуму.

Отже, остаточний результат зустрічі 5:4, і "Нафтовик" побореться за історичний вихід у фінал обласного кубка з командою "Sandalino". Коломияни свій матч 1/4 фіналу виграли у серії післяматчевих пенальті у ще одного представника вищої ліги МФК "Ревера".

"ДФС" (Івано-Франківська область) – МФК "Нафтовик" (Долина) - 4:5 (2:1)

Неділя 15 січня 2017 р. Кубок АМФІФО 1/4. 16.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 80 глядачів.

Голи: П. Ткаченко 4, Т. Овчар 8, О. Януш 17 аг, Р. Третяк 23 – О. Януш 6, 20, Р. Покачайло 14, І. Паньків 19, С. Локатир 21.

"ДФС": М. Назарук, П. Ткаченко, А. Гузьо, А. Паркулаб, В. Синишин, Р. Третяк, Т. Овчар, Р. Семенчук. Тренер – Ю. Балагурак.

"Нафтовик": Р. Шиян, О. Локатир, Р. Покачайло, О. Януш, С. Локатир, Є. Петрик, І. Паньків, М. Гала. Представник команди – В. Смолій.

Попередження: Р. Третяк (23).

Арбітри: Т. Демянчук, М. Липко, Я. Вовчок, І. Салаш.

Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.

Дивитися також