м. Долина 16-00

Нафтовик Долина – ДФС (І-Ф) 6-6

Нафтовик: Шиян Роман – Басараб Михайло, Пастух Іван, Павелчак Роман, Петрик Євген – Лаврінок Василь, Гутник Богдан, Халацький Сергій
Головний тренер – Москвін В. А.

Поступаючись 1-5 за 12 хвилин до закінчення долиняни змогли проявити характер і звести матч в нічию. Створюючи по ходу гри не менше від суперників нафтовики ніяк не могли забити, але вчасно "прорвало" Лаврінка Василя, який відзначвися в грі 4 забитими голами, ще один на рахунку Павелчака. Роман забив будучи 5 польовим. На такий крок зважився Валентин Артурович завжаючи на рахунок (на той момент 6-4 на користь ДФС) та час який залишився (3 хвилини). Долиняни скоротивши відставання до мінімуму продовжили гру з 5 польовими і це дало свій результат. За 22 сек до закінчення спрацюваля зв’язка Петрик-Пастух, перший прострілив на дальню, а Іван вдало підставив ногу. Нічия, яка варта 3 очок. Вітаємо команду і чекаєм перемог!