Новини Футзал

Футзал

ЗОШ№7 - у четвірці найсильніших

Вітаємо команду Долинської ЗОШ№7, переможців районного Кубка "Ураган" 2018 року з вдалим виступом на обласній "Лізі шкільних чемпіонів"!

У середу 4 квітня наші юні футзалісти впевнено виграли свою групу, здолавши 4-1 Коломийську ЗОШ№4 та 5-2 Болехівську ЗОШ№1. Таким чином, як переможець групи С, долиняни увійшли до складу "Золотої ліги", учасники якої продовжили боротьбу за головний трофей змагань.
У груповому турнірі "Золотої ліги" Долинська ЗОШ№7, перемігши 3-1 команду Голинської ЗОШ (Калуський район) та зазнавши поразки 0-2 від Калуської ЗОШ№6 посіла 2-ге місце та виборола путівку до півфіналу змагань.
У півфінальному двобої долиняни зійшлись з головним фаворитом змагань - Івано-Франківською ЗОШ№10. Наші хлопці дали бій фавориту, але попри це все ж поступилися путівкою до фіналу фаворитам.

Тим не менш, потрапляння команди Долинської ЗОШ№7 до четвірки найсильніших шкільних футзальних команд області, є надзвичайно високим і почесним результатом! Вітаємо з цим досягненням керівництво та всю шкільну громаду та особливо гравців команди, а також футболістів "Нафтовика" Андрія Жмуркевича (викладач фізичного виховання) та Олега Шатковського (батько одного з лідерів команди Алекса Шатковського).
Юні футзалісти за останній тиждень стали справжніми героями своєї школи, адже завдяки перемозі в районному Кубку "Ураган" та вдалому виступу на обласному фінальному етапі, вони внесли суттєвий внесок у поповнення матеріального забезпечення для занять спортом у школі.
Ще раз вітаємо та бажаємо нових перемог!