Новини Футзал

Футзал

"Нафтовик" на старті другого кола чемпіонату зазнає несподіваної поразки

"Нафтовик" на старті другого кола Чемпіонату зазнає несподіваної і дуже не потрібної з турнірної точки зору поразки. Проте, слід визнати що фіаско в сьогоднішній грі не стало чистою випадковістю, а навпаки - результатом хорошої гри і бойового настрою суперників, які вміло скористались численними проблемами у грі долинян.

Не останнім фактором, що призвів до поразки мабуть стала недооцінка суперника. А як іще можна пояснити розслабленість гравців нашої команди, яка вже на 3-й хвилині зустрічі коштувала 3-х сухих пропущених м'ячів? Від такого удару "Нафтовик" "відходив" більшу частину 1-го тайму, лише під його кінець зумівши більш-менш налагодити гру в обороні та атаці. Це відразу дало свої плоди, і голи Святослава Локатира та Івана Паньківа звели перевагу "Ревери" до мінімуму. Але замість зрівняти рахунок, долиняни дещо несподівано пропустили вчетверте і знову повернулись в психологічну яму, з якої щойно начебто насилу вибрались. За рахунку 2:4 команди пішли на перерву.

Друга половина видалась насиченою боротьбою і в цілому рівною, закономірно завершившись внічию 2:2. Тільки от, остаточний результат на табло був зафіксований невтішний для "Нафтовика". 4:6 - поразка, яка суттєво ускладнює для нас боротьбу за призові місця, але з іншого боку мусить стати хорошим уроком для усіх гравців.

МФК "Нафтовик" (Долина) - МФК "Ревера" (Івано-Франківськ) 4:6 (2:4)

Неділя 22 січня 2017 р. Чемпіонат Івано-Франківської області. Вища ліга. 8-й тур. 16.00. Долина. Спортивний зал ДЮСШ. 80 глядачів.

"Нафтовик": С. Димид, Р. Шиян, О. Локатир, С. Локатир, Є. Петрик, Р. Покачайло, І. Паньків, В. Лаврінок, О. Шатковський, М. Бабінчук