Новини Футзал

Футзал

На старті районний футзальний сезон 2018/19

На старті районний футзальний сезон 2018/19

У середу 31 жовтня в Долинській ДЮСШ відбулась вже друга нарада щодо проведення чемпіонату району з футзалу сезону 2018/19.

На сьогоднішній день свою зацікавленість прийняти участь у змаганнях висловили 8 команд: Долина, Тяпче, Яворів, Белеїв, Оболоня, Слобода-Долинська, Новошин, Тростянець. Попередньо організатори планують що кількість учасників чемпіонату становитиме 10 команд, таким чином ще є можливість заявитися двом командам, які досі не висловлювали попереднє зацікавлення.

Заявкова кампанія триватиме до вівторка 6 листопада. Кожна команда, яка заявляється для участі у змаганнях повинна до цього дня подати оргкомітету заявковий аркуш встановленого зразка, до якого додати копії паспортів та фотокартки усіх заявлених гравців.

Важлива умова! До участі в змаганнях допускаються виключно гравці, які є мешканцями Долинського району та населених пунктів Болехівської міської ради. Не допускаються до участі в змаганнях гравці, що виступають на професійному рівні в змаганнях з футболу та футзалу, а також гравці які є учасниками чемпіонату області з футзалу поточного сезону. Крім того, введено ліміт на участь у складах команд гравців, які представляють команди 1 та 2 ліг чемпіонату області з футболу. Допускається участь не більше як 2 гравців з команд першої та 2 гравців з команд другої ліги обласного чемпіонату. Щодо гравців які виступають на першість району обмеження відсутні.

Заявковий внесок на участь у чемпіонаті району становить 2500 грн. Підтвердження оплати внеску повинно бути надане разом із заявковою документацією.

Наступна підсумкова нарада, підведення підсумків заявкової кампанії та жеребкування змагань заплановано провести у вівторок 6 листопада. Початок о 12:00 год.

Зразок заявкового листа команди на участь в чемпіонаті району можна завантажити за цим посиланням, або в розділі "Документи" (підкатегорія "Футзал") на нашому сайті.

Дивитися також