Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 1-й тур

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 1-й тур

У суботу 10 листопада 2018 року в спортивному залі Долинської ДЮСШ стартували змагання в рамках традиційного чемпіонату району з футзалу сезону 2018\19.

В цьогорічних змаганнях зголосились прийняти участь 10 команд, переважня більшість яких представляють сільські громади Долинскього району: ФК "Белеїв", ФК "Новошин", ФК "Тяпче", ФК "Оболоня", ФК "Тростянець", ФК "Слобода-Долинська", ФК "Долина", ФК "Ветерани 40+", ФК "Яворів" та ФК "Тайфун".

Головним організатором турніру є РЦФЗН "Спорт для всіх" (директор Роман Лопух).

Голова організаційного комітету – Степан Штень. Головний суддя змагань – Тарас Паньків.

Вагомий внесок в організацію та проведення цьогорічного турніру також внесли Долинська районна рада та Народний депутат Ураїни Анатолій Дирів.

В ході урочистого відкриття змагань до учасників звернулись заступник голови районної ради Михайло Лаврів та заступник голови обласної федерації футболу, голова комітету ветеранського футболу області Василь Луцький. Приємним моментом церемонії відкриття стало нагородження ветеранів футболу району – гравців СФК "Нафтовик" (Долина), які в останньому чемпіонаті області серед ветеранів (вікова категорія 40+) вибороли почесне третє місце. А також, з нагоди відзначення 70-літнього ювілею слова привітання та оплески залу були адресовані Степану Йосиповичу Штеню, якого було нагороджено спільною грамотою голів Долинської районної ради та РДА, а також почесною відзнакою обласної федерації футболу за вагомі заслуги в розвитку футболу.

В рамках першого ігрового дня було проведено 5 матчів, в яких зафіксовані наступні результати:

ФК "Белеїв" 2-7 ФК "Новошин"

ФК "Тяпче" 2-1 ФК "Оболоня"

ФК "Тростянець" 1-14 ФК "Слобода-Долинська"

ФК "Долина" 8-2 ФК "Ветерани 40+"

ФК "Яворів" 3-11 ФК "Тайфун"

Матчі наступного 2-го туру заплановано зіграти в суботу 17 листопада. З турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту.

Дивитися також