Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 2-й тур

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 2-й тур

 У суботу 17 листопада на майданчику Долинської ДЮСШ були зіграні матчі 2 туру чемпіонату району з футзалу сезону 2018\19.

У всіх матчах ігрового дня обійшлось без сюрпризів – фаворити протистоянь здобули впенені перемоги:

ФК "Оболоня" 7:3 ФК "Белеїв"

ФК "Новошин" 1:11 ФК "Слобода-Долинська"

ФК "Ветерани 40+" 2:9 ФК "Тяпче"

ФК "Тайфун" 10:1 ФК "Тростянець"

ФК "Долина" 16:0 ФК "Яворів"

Таким чином, після матчів другого ігрового дня в турнірній таблиці залишилось 4 команди, які йдуть із максимальним очковим доробком: ФК "Слобода-Долинська", ФК "Долина", ФК "Тайфун" та ФК "Тяпче". За рахунок трохи кращої різниці забитих м’ячів очолює перегони саме команда із Слободи-Долинської у складі якої вже другу гру поспіль 5-ма забитими м’ячами феєрить знаний бомбардир Володимир Гарбера. Проте навіть попри такий вагомий гольовий доробок форварда Слободи-Долинськоі, у списку бомбардирів він посідає 2 позицію, поступаючись Василю Лаврінку з ФК «Долина», який забивши у ворота Яворова 14 голів має в активі вже 18 влучних пострілів за 2 матчі!

На дні турнірної таблиці після звітного туру опинилася команда з Яворова, яка не встояла під потужним натиском ФК "Долина" і пропустила у власні ворота 16 сухих м’ячів. Також без очкових здобутків в нижній частині таблиці перебувають команди ФК "Тростянець", ФК "Ветерани 40+" та ФК "Белеїв". В середині, з 3-ма заліковаими пунктами наразі йдуть Оболоня та Новошин.

Матчі чергового 3 туру чемпіонату району будуть зіграні в суботу 24 листопада. З турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту.

Дивитися також