Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 3-й тур

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 3-й тур

У суботу 24 листопада на майданчику Долинської ДЮСШ були зіграні матчі 3 туру чемпіонату району з футзалу сезону 2018\19.

Більшість матчів ігрового дня завершились впевненими перемогами фаворитів, за виключенням достатньо неочікуваної поразки ФК "Тайфун" від футзалістів із Новошина:

ФК "Слобода-Долинська" 20:1 ФК "Белеїв"

ФК "Оболоня" 7:2 ФК "Ветерани 40+"

ФК "Тайфун" 4:6 ФК "Новошин"

ФК "Тяпче" 17:3 ФК "Яворів"

ФК "Тростянець" 1:10 ФК "Долина"

В звітному турі оновила рекорд результативності цьогорічного чемпіонату ФК "Слобода-Долинська" яка зуміла 20 разів забити у ворота команди Белейова. Тепер у активі лідера чемпіонату 45 забитих голів за 3 тури. Вагому роль у цьому результаті відіграє гольовий доробок Володимира Гарбери, який відзначившись у 3-му турі вісьмома забитими голами, знову повернув собі першійсть у гонці бомбардирів (18 забитих м’ячів). Несподівана поразка ФК "Тайфун" від Новошина скоротила кількість команд, які ще не втрачали очок в поточному розіграші до трьох: ФК "Слобода-Долинська", ФК "Долина", та ФК "Тяпче", які у такому ж порядку розташувались на найвищих сходинках турнірної таблиці. Також вже чітко окреслилось коло команд, які перебувають в статусі середняків та поборються за те щоб потіснити когось із нинішніх лідерів з призової зони. Це команди "Тайфун", "Оболоня" та "Новошин". 

Без очкового доробку продовжують йти команди "Ветерани 40+", "Белеїв", "Тростянець" та "Яворів". Найвищі шанси у цій четвірці поборотись за місця у середині турнірної таблиці наразі можна віддати саме ветеранам та Белейову. 

Після зіграного третього ігрового дня, чемпіонат бере паузу на 2 тижні. Матчі чергового 4 туру будуть зіграні в суботу 8 грудня. Матчі 5 туру відбудуться вже наступного дня – у неділю 9 грудня. З турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту, де вже розміщений повний календар змагань на перше коло.

Дивитися також