Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 4-й та 5-й тури

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 4-й та 5-й тури

Цими вихідними на майданчику Долинської ДЮСШ були відбулись матчі 4 та 5 турів чемпіонату району з футзалу сезону 2018\19.

Ігровий вікенд подарував вболівальникам кілька цікавих та безкомпромісних протистоянь за участю претендентів на високі позиції. Найбільш непростим календар цих двох турів виявився для команди Слободи-Долинської. Спочатку в суботу їхніми суперниками була непоступлива молода команда "Тайфун". Цікава боротьба завершилась мінімальною бойовою перемогою останніх. Для Слободи-Долинської ця поразка виявилась першою в сезоні, а наступним суперником у неділю мав стати лідер – ФК "Долина". Матч "Слобода-Долинська" – "Долина" став справжньою окрасою двох ігрових днів. Боротьба на майданчику була впертою та безкомпромісною, кожна з команд почергово вела рахунок по ходу матчу. Але в кінцевому підсумку, завдяки двом голам забитим в останній трихвилинці, саме футзалісти Слободи-Долинської святкували перемогу та завдали Долині першої поразки в турнірі. Варто відзначити вагомий вклад в перемогу своєї команди досвідчених гравців "Нафтовика" Святослава Димида та Михайла Басараба. Перший провів дуже надійний поєдинок у воротах і навіть зумів відзначитись забитим голом, зрівнявши рахунок за 3 хвилини до кінця зустрічі після підключення на розіграш кутового. Михайло Басараб був справжнім лідером своєї команди, відмінно відіграв в організації оборони та атаки, а також відзначився вирішальним переможним голом, шедеврально реалізувавши штрафний удар. В складі ФК "Долина" активністю на полі виділявся ще один гравець "Нафтовика" Василь Лаврінок, який на сьогодні очолює бомбардирську гонку змагань.

Лідером змагань після зіграних п’яти турів є команда з Тяпче, яка поки йде без втрат. Варто також відмітити очковий прогрес команди ветеранів, яка за два звітні ігрові дні здобула максимальну кількість очок. Без набраних залікових балів продовжують йти 3 колективи: Тростянець, Белеїв та Яворів.

В наступному 6-му турі, який відбудеться в суботу 15 грудня нас очікують два цікаві протистояння за участі команд першої четвірки. Очну гру між собою проведуть Тяпче та Слобода-Долинська. Не менш цікавим очікується поєдинок між ФК "Долина" та ФК "Тайфун".

Нагадуємо, що з усіма результатами, турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту.

Дивитися також