Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 7-й тур

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 7-й тур

У суботу 22 грудня на майданчику Долинської ДЮСШ були відбулись матчі 7 туру чемпіонату району з футзалу сезону 2018\19.

Ігровий день подарував відразу декілька цікавих і безкомпромісних протистоянь за участі команд, що конкурують за різні місця турнірної таблиці. Так, у центральному матчі туру між собою зустрілись лідери – команди Тяпче та ФК "Тайфун". Не зважаючи на статус протистояння, очікуваної боротьби не вийшло, адже команда Тяпче зуміла нав’язати свій сценарій поєдинку, в якому не дала шансів супернику. Як підсумок – впевнена перемога лідера 3:0, завдяки якій минулорічний чемпіон ще бульш впевнено закріпив своє лідерство.

Наближчим переслідувачем після звітного туру є команда Оболоні, яка у принциповому протистоянні розійшлась нічиєю із Слободою-Долинською. Гра видалась бойовою і безкомпромісно. Двічі по ходу матчу перед вели футболісти Слободи, але оболонцям вдавалось відігруватись. В кінцівці матчу більше бажання здобути перемогу демонстрували саме гравці Слободи-Долинської, але впевнена гра голкіпера Оболоні дозволила зберегти нічийний результат.

Ще одна нічия була зафіксована в напруженому та цікавому поєдинку команд ветеранів та Новошина. В дуелі аутсайдерів першу перемогу зуміла здобути команда Яворова, яка переграла Тростянець. Єдиний матч у якому на майданчику не було інтриги закінчився перемогою ФК "Долина" над командою Белейова з рахунком 15:1.

Всі результати ігрового дня:

ФК "Белеїв" 1:15 ФК "Долина"

ФК "Тростянець" 6:7 ФК "Яворів"

ФК "Тяпче" 3:0 ФК "Тайфун"

ФК "Ветерани 40+" 3:3 ФК "Новошин"

ФК "Слобода-Долинська" 2:2 ФК "Оболоня"

Матчі наступних 8-го та 9-го турів будуть зіграні в передноворічний вікенд 29-30 грудня. Нагадуємо, що з усіма результатами, турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту.

Дивитися також