Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 8-й та 9-й тури

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 8-й та 9-й тури

В останні вихідні 2018 року фінішувало перше коло районної першості з футзалу. У субота та неділю були зіграні матчі 8-9 турів.

Ігровий вікенд відзначився непоступливою боротьбою між командами як верхньої так і нижньої частини таблиці. У підсумку, без втрат перше коло змогла пройти лише команда ФК "Тяпче", яка по праву є одноосібним лідером перегонів. Для того щоб втратити найвищу сходинку за підсумками другого кола, тяпчанцям та їхнім суперникам потрібно дуже постаратись, адже відрив від найближчого переслідувача складає цілих 8 очок.

Групу переслідувачів і конкурентів у боротьбі за нагороди чемпіонату очолює команда Слободи-Долинської, яка відносно рівно провела перше коло змагань, зазнавши лише двох поразок та один матч завершивши внічию. Відстаючи на один бал, проміжну "бронзову" позицію займає ФК "Долина". Також явними претендентами на медалі є команди "Оболоня" та "Тайфун" які розташувались від 3-го місця та одна від одної на відстані 1 очка. Не критично відстали від цієї групи і команди "Ветерани" та "Новошин", що мають в активі по 13 балів. 

Аутсайдерами змагань є команди Белейова, Яворова та Тростянця. Останні за все перше коло так і не зуміли здобути бодай одне залікове очко, хоча в кількох поєдинках були до цього близькими.

Змагання в рамках чемпіонату району поновляться по завершенню плеяди різдвяних свят. Організатори запланували проведення чергового 10-го туру на суботу 26 січня. Подальший календар змагань наразі уточнюється і буде опублікований незабаром. Нагадуємо, що з усіма результатами, турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту.

Дивитися також