Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 14-й тур

У суботу 23 лютого на майданчику Долинської ДЮСШ були зіграні матчі чергового 14 туру чемпіонату Долинського району з футзалу.

Безперечно центральним матчем туру стало протистояння команд Слободи-Долинської та ФК "Долина", що посідали другу та третю позиції в турнірній таблиці. Перемога була критично необхідною саме долинянам, які перед звітним туром відставали від своїх суперників на 4 очки та у випадку поразки фактично втрачали шанси на "срібну" позицію. В свою чергу, команду Слободи-Долинської влаштовувала і нічия, як результат що дозволив би утримати комфортну перевагу над Долиною, а перемога фактично гарантувала б другу позицію та можливість поборотись за чемпіонство з командою Тяпче.

Сама гра виправдала всі очікування вболівальників, була безкомпромісною та багатою на події. В першій половині 1 тайму краще виглядали долиняни, які двічі зуміли скористатись незлагодженими діями суперників. Проте, в заключній частині першої половини зустрічі футболісти Слободи-Долинської опанували хвилювання і почали надійніше грати в захисті та створювати гольові моменти. До завершення 1 тайму за Слободу-Долинську відзначились Роман та Віталій Івахнюки і на перерву команди пішли за нічийного результату 2-2.

В другій половині зустрічі гра нагадувала гойдалки в яких двічі вперед виходили футболісти ФК "Долина", але зусиллями Володимира Гарбери та Івана Боровського "Слобода-Долинська" відігрувалась. А за 2 хвилини до завершення зустрічі після обрізки долинян в атаці, м’яч був швидко доставлений до Володимира Гарбери який у дуелі віч-на-віч впенено переграв воротаря ФК "Долина" і вперше вивів "Слободу-Долинську вперед у рахунку. Це насправді був емоційний пік матчу, після якого глядачі побачили у виконанні бомбардира Слободи його фірмове святкування – "проїзд на пузі". До завершення матчу футболісти Долини спробувала організувати фінальний штурм, але впевнена гра суперників у захисті не дозволила створити гольових моментів. Отже, у підсумку перемога 5-4 за командою "Слободи-Долинської", яка цією звитягою де-факто гарантувала собі "срібні" нагороди чемпіонату. А в наступному турі нас очікуватиме цікаве протистояння за чемпіонство між ФК "Тяпче" та "ФК "Слобода-Долинська". На даний час тяпчанці мають фору перед найближчими переслідувачами в 6 очок, але у випадку перемоги Слободи в очному протистоянні, чемпіонські перегони отримають інтригу на 3 завершальні тури.

До слова, у звітному 14 турі футболісти ФК "Тяпче" по рахунку впевнено здолали ФК "Новошин" 9-1. Проте розгромний підсумковий результат може ввести в оману щодо легкості цього протистояння для лідерів. Новошин велику частину матчу давав бій фавориту, а перша половина взагалі закінчилась внічию 1-1. Але вже у другій половині матчу, футзалу було мало. Натомість було дужа багато фолів, нервів та непотрібних зіткнень. В результаті в складі Новошина 2 футболісти були вилучені з поля. У Тяпче червоне світло перед собою побачив один із лідерів Роман Гірний. У перерві між фолами та проявами емоцій, тяпчанці встигли наколотити ще 8 голів у ворота суперників, які більшу половину другого тайму грали в меншості.

У інших матчах ігрового дня очікувані перемоги над своїми суперниками здобули команди ветаранів, Оболоні та "Тайфун", які обіграли Яворів, Тростянець та Белеїв відповідно.

Всі результати 14 туру до Вашої уваги.

• ФК "Белеїв" 4:10 ФК "Тайфун"

• ФК "Яворів" 4:12 ФК "Ветерани 40+"

• ФК "Слобода-Долинська" 5:4 ФК "Долина"

• ФК "Тростянець" 0:4 ФК "Оболоня"

• ФК "Тяпче" 9:1 ФК "Новошин"

Черговий 15 тур буде зіграний традиційно у суботу 2 березня. Нагадуємо, що з усіма результатами, турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту.