Новини Футзал

Футзал

МФК "Нафтовик" не зумів пробитись до фіналу Кубка АМФІФО

МФК "Нафтовик" не зумів пробитись до фіналу Кубка АМФІФО

МФК "Нафтовик" не зумів пробитись до фіналу Кубка АМФІФО. Наша команда вчора поступилась в напруженому поєдинку Коломийському "SANDALINO" з рахунком 2:3 та зупинила свій шлях на етапі 1/2 фіналу.

Обидві команди вперше дійшли до півфіналу і добре розуміли вагу цього матчу – путівка у фінал. То ж початок зустрічі був сумбурний і гравці часто помилялися у простих ігрових ситуаціях. Відчувалося зайве хвилювання та нервозність. Це тривало до 6 хв, коли коломийські футзалісти пішли в атаку і Андрій Ковальчук наважився на удар – м’яч влучив у ворота. "Нафтовики" одразу забули про статус матчу і почали грати "свою" гру, поступово перехопивши ініціативу. Кілька реальних можливостей зрівняти рахунок упустили Петрик та Яворський. У ці хвилини долинянам допоміг досвід Святослава Локатиря, який грав без замін і керував діями партнерів. А, коли залишалося 19 секунд до сирени на перерву, сам пішов в атаку і з другої спроби забив гол у "роздягальню".

Різні настрої у команд були у перерві та важливість голу Локатиря допомогла "Нафтовику" вже на старті другого тайму. Євген Петрик пройшов лівим краєм атаки і невідпорно пробив у кут воріт "Sandalino". Тепер вже долинська команда "жила" надією втримати переможний рахунок у матчі. Але коломияни додали в атаці і напруга у матчі досягала апогею. Велике бажання забити м’яч заважало гравцям обох команд на завершенні атак. За дві хвилини до фінальної сирени "Sandalino" йде у ва-банк - переходить на гру з п’ятим польовим. І це одразу приносить бажаний результат. Чітку комбінацію точним ударом завершує Андрій Ковальчук. У час, що залишився, всі подумки готувалися до фут зальної лотереї, забувши, що півтори хвилини у футзалу – це досить багато часу. "Нафтовик" на емоціях першим кинувся в атаку, щоб не доводити справу до шестиметрових ударі. Але коломияни перехопили м’яч і довгою передачею вивели на "побачення" з воротарем суперника Миколу Свірідова, який переправив м’яч у ворота – 3:2 і 34 секунди до… прямого фіналу або серії футзальних пенальті. Тепер у всіх гравців емоції "зашкалювали". "Нафтовики" знову кидаються в атаку, але поспішають і діють не точно, а суперник спокійно контролює м’яч і чекає радісної мелодії сирени, яка сповіщає про вихід "Sandalino" у фінал розіграшу Кубка АМФІФО.

МФК "Нафтовик" (Долина) – "Sandalino" (Коломия) - 2:3 (1:1)

Середа 1 лютого 2017 р. Кубок АМФІФО 1/2 . 20.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 120 глядачів.

Голи: С. Локатир 12, Є. Петрик 14 – А. Ковальчук 6, 22, М. Свірідов 24.

МФК "Нафтовик": С. Димид, О. Локатир, Є. Петрик, Р. Покачайло, С. локатир, Г. Яворський, І. Паньків, М. Бабінчук, О. Шатковський, Р. Шиян, М. Гала. Тренер – С. Димид.

"Sandalino": І. Гавадзюк, М. Свірідов, Р. Гаврилюк, А. Ковальчук, А. Олійник, С. Дак, В. Костюк, О. Блонський, І. Тепчук. Тренер – А. Олійник.

Попередження: не було.

Арбітри: Т. Демянчук, І. Салаш, П. Липецький.

Спостерігач арбітражу – Л. Маланюк.

Дивитися також