Новини Футзал

Футзал

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 16-й тур

Чемпіонат району з футзалу 2018-19. 16-й тур

У суботу 9 березня були зіграні матчі 16 туру чемпіонату району з футзалу. Результати ігрового дня фактично зняли питання щодо інтриги в боротьбі за чемпіонство та за "срібну" позицію.

Завдяки перемозі над "Тайфуном", ФК "Тяпче" зберіг 6-очковий гандикап перед двома заключними турами. Для того щоб де-юре оформити "золото" першості, тяпчанцям потрібно здобути лише 1 очко. За таких розкладів, можна сміливо говорити, що чемпіонська інтрига сьогодні продовжує існувати хіба що в теорії. На практиці, за 2 тури до фінішу, майже чемпіоном цьогорічних змагань є ФК "Тяпче", а "срібні" нагороди собі гарантували футболісти Слободи-Долинської.

А от в боротьбі за "бронзу" все далеко не так однозначно. Сьогодні на 3-тю сходинку продовжують претендувати выдразу 4 колективи: "Оболоня", "Долина", "Тайфун" та команда ветеранів.

Всі результати 16 туру до Вашої уваги:

  • ФК "Белеїв" 7:8 ФК "Долина"

  • ФК "Яворів" 7:5 ФК "Тростянець"

  • ФК ФК "Тайфун" 1:4 ФК "Тяпче"

  • ФК "Ветерани 40+" 8:6 ФК "Новошин"

  • "Слобода-Долинська" 6:2 ФК "Оболоня"

В чемпіонаті залишилось зіграти 2 тури, черговий з яких пройде у суботу 16 березня. При такій щільності команд претендентів на "бронзу", можемо бути певні що нас очікують два дуже цікаві ігрові дні, а інтрига буде зберігатись до останнього поєдинку.

Нагадуємо, що з усіма результатами, турнірною таблицею та календарем змагань районного чемпіонату з футзалу Ви можете ознайомитись у відповідному РОЗДІЛІ нашого сайту.

Дивитися також