Новини Футзал

Футзал

"Нафтовик" знову програв "Сандаліно"

"Нафтовик" знову програв "Сандаліно"

Коломийський "Sandalino" зустрічався з МФК "Нафтовик" з Долини. Перемога у цьому матчі дозволяла  долинським футзалістам розраховувати на подальшу боротьбу за нагороди, а для коломиян – ще на крок наближала їх до перших у їх історії медалей обласного чемпіонату. То ж матч вийшов бойовим і напруженим. Коломияни вже у дебюті матчу повели у рахунку. Відзначився Роман Гаврилюк.   "Нафтовики" довго не могли перехопити ініціативу і зрівняти рахунок. Лише під кінець першого тайму Святослав Локатир все-таки добився успіху.

У другому таймі знову вперед вийшли коломийські футзалісти. Атаку партнерів точним ударом завершив Роман Гаврилюк, зробивши дубль у матчі. Гравці МФК "Нафтовик" кинулися відігруватися, але зайвий поспіх зводив нанівець їхні зусилля. Партнерів знову виручив Святослав Локатир, який прорвався до воріт суперника і з другої спроби проштовхнув м’яч у кут воріт "Sandalino" . У деякій мірі повторювався півфінальний матч розіграшу Кубка. А коли на останній хвилині матчу Микола Свірідов забив третій гол у ворота "Нафтовика", то дійсно всі згадали сценарій півфіналу. "Sandalino"  втримав переможний рахунок і записав дуже важливі три очки до свого активу на фініші чемпіонату.

"SANDALINO" (Коломия) - МФК "Нафтовик" (Долина) – 3:2 (1:1)

Пятниця 17 лютого 2017 р. 19.30. Манеж Івано-Франківського коледжу фізвиховання. 50 глядачів.

Голи: Р. Гаврилюк 3, 9, М. Свірідов 30 – С. Локатир 9, 23.

SANDALINO: І. Тепчук, О. Блонський, А. Олійник, С. Дак, В. Костюк, А. Ковальчук, М. Свірідов, М. Кольцун, Р. Гаврилюк. Тренер – А. Олійник .

НАФТОВИК: С. Димид, О. Локатир, С. Локатир, Р. Покачайло, В. Лаврінок, Г. Яворський, М. Бабінчук, Є. Петрик, О. Шатковський, І. Паньків. Тренер – С. Димид.

Попередження: О. Блонський (22) – О. Локатир (22), В. Лаврінок (28).

Вилучення: О. Блонський (27 за друге попередження).

Арбітри:  Т. Демянчук, А. Яцурак, П. Липецький.

Спостерігач арбітражу – Л. Маланюк.

Дивитися також