Новини Нафтовик

Нафтовик

По гарячих слідах поєдинку з Коломиєю

По гарячих слідах поєдинку з Коломиєю

В більшості попередніх матчів "Нафтовик" слабко відігравав перші тайми, точніше стартові 20-хвилинні відрізки. Не пропускати швидкі голи у попередніх поєдинках часто допомагав або фарт, або невпевнені дії суперників. Коломия ж безжально покарала. Далі, переживши нокдаун, долиняни відчули трохи впевненості і почали грати осмислено, створюючи моменти.

Тактичній побудові гри тренером "Нафтовика" приділяється досить багато уваги. Перед звітним матчем долиняни планували схему гри, виходячи з наявних обставин (насамперед погодних), зовсім по іншому. Швидкий пропущений гол в ці плани явно не входив. Але, на жаль, господарі пропустили у першій же атаці і дали супернику на фоні власного морального шоку міцно захопити контроль над грою. Якби не цей нокдаун на стартових хвилинах, Долина мала всі шанси неприємно здивувати "Карпати" вже у першій половині матчу. Після пропущеного голу "нафтовики" попливли, і в цій ситуації треба було банально вижити, не дозволивши супернику на куражі накидати повну торбу. На фоні домінування суперника долиняни пропустили другий м'яч. І тільки після цього, коли "Карпати" трохи збавили оберти (хвилини з 30-ої) більш менш вирівняли гру.

В перерві футболісти "Нафтовика" тактично перебудувались і вийшли битися з вогнем в очах. Це і стало запорукою хорошого рівня гри і всіх створених моментів у другій половині матчу. За це команді в роздягальні подякували тренер та керівництво. Хлопці не опустили рук і довели в першу чергу собі, що попри всі негативні обставини, вони здатні грати з будь яким суперником гідно, за умови якщо на полі є колектив.

Треба відзначити високий рівень підготовки та організації гри коломийських "Карпат". Ця команда дійсно гідна чемпіонства. Хороший підбір гравців, технічне і тактичне оснащення – це дійсно рівень кращої на сьогодні команди області. Тому вдвічі приємно, що "Нафтовик" на фоні лідера чемпіонату більшу частину ігрового часу виглядав достойно. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 3:1 на користь коломиян.

Колектив краще будувати на перемогах і позитиві. Але ця поразка також є хорошим мотиватором для подальшого росту команди. У хлопців після гри продовжують горіти очі, є величезне бажання працювати і вдосконалюватись. Також мотивації додає віра і підтримка вболівальників.

Попереду нелегкий календар і матчі з сусідами по таблиці. В цих іграх команда докладе усіх зусиль, аби ще не раз у цьому сезоні потішити своїх вболівальників і дати привод для гордості!

Дивитися також