Новини Нафтовик

Нафтовик

Нафтовик зіграє з СК «Вільхівці»

Нафтовик зіграє з СК «Вільхівці»

42 колективи стануть учасниками розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд 2018/2019.

Розпочнеться турнір матчами попереднього етапу, що триватимуть у період з 22 серпня по 5 вересня 2018 р.

Представляємо учасників та порядок проведення матчів попереднього етапу змагань:

 

22.08 та 29.08.2018 р.:

«Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська область) – СК «Вільхівці» (Закарпатська область)

«Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька область) – «Атлет» (Київ)

«Джуніорс» (Шпитьки, Київська область) – «Фортуна» (Комарівка, Чернігівська область)

ФК «Чорнянка-Агроспорт» (Херсонська область) – «УкрАгроКом» (Головківка, Кіровоградська область)

ФК «Вовчанськ» (Харківська область) – «Форум-Авто» (Краматорськ, Донецька область)
 

22.08 та 5.09.2018 р.:

«Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ, Тернопільська область) – ФК «Миколаїв» (Львівська область)
 

29.08 та 5.09.2018 р.:

«Юність» (Верхня Білка, Львівська область) – «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) – 29.08 та 5.09.2018 р.

«Ізотоп-РАЕС» (Вараш, Рівненська область) – «Вотранс» (Луцьк) – 29.08 та 5.09.2018 р.

«Велетень» (Глухів, Сумська область) – «Олімпія» (Савинці, Полтавська область) – 29.08 та 5.09.2018 р.

«Універ-Динамо» (Харків) – «Скіф» (Шульгинка, Луганська область) – 29.08 та 5.09.2018 р.
 

Перші матчі відбудуться на полях команд, що вказані першими.
 

Десять переможців протистоянь попереднього етапу приєднаються до ще двадцяти двох учасників турніру в 1/16 фіналу:

  1. «Севлюш» (Виноградів, Закарпатська область)
  2. «Рочин» (Соснівка, Львівська область)
  3. СКК «Демня» (Львівська область)
  4. «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська область)
  5. «Карпати» (Галич, Івано-Франківська область)
  6. «ОДЕК» (Оржів, Рівненська область)
  7. «Маяк» (Сарни, Рівненська область)
  8. «ДСО-Поділля» (Тернопільська область)
  9. «Факел» (Липовець, Вінницька область)
  10. «Авангард» (Бзів, Київська область)
  11. «ДГ Шевченківське» (Денихівка, Київська область)
  12. ФК «Рубікон-Вишневе» (Київ)
  13. «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська область)
  14. «Авангард» (Корюківка Чернігівська область)
  15. ФК «Чернігів»
  16. «Вікторія» (Миколаївка, Сумська область)
  17. «Колос» (Асканія-Нова, Херсонська область)
  18. «Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська область)
  19. «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська область)
  20. ФК «Дніпро»
  21. «Перемога» (Дніпро)
  22. «Сапфір» (Краматорськ, Донецька область)

Основну турніру сітку буде сформовано з 1/16 фіналу.

Базовими ігровими днями проведення матчів 1/16 фіналу є 12 та 19 вересня 2018 р.

Нагадаємо, що чинним володарем трофею наразі є ФК "ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин, Черкаська область).

Дивитися також