Кубка України з футболу серед аматорських команд 2018/2019
1/16. Перший матч
м. Долина
12 вересня 2018 року 17-00

«Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська область) - CКК Демня (Львівська область) 1-0

Гол:  Халацький 21

«Нафтовик»: Гала, Пастух, Радульський, Вецко, Лесів, Цвеюк, Басараб, Бабінчук, Лаврінок, Білогубка (Павелчак), Халацький (Жмуркевич)

СКК «Демня»: Лазарський, Радюк, Кухарський, Демків (Лашин), Гусак, Майовецький, Борик, Омельченко, Гірський, Войтович, Петрівський

Нафтовик здобуває надважку перемогу в першому поєдинку 1/16 Кубка України серед аматорів.

Гра проти однієї з найсильніших аматорських команд Львівщини очікувано видалася непростою і нервовою.

В цілому, наша команда краще провела першу половину зустрічі. Зі стартових хвилин наші футболісти опанували хвилювання і почали потроху підбиратися до штрафного майданчика суперників. Гольових моментів, тим не менш, було створено не так багато. Традиційно, гострота від долинян створювалась через фланги. Активним і націленим на ворота був Василь Лаврінок. Добре чіплялись за м’яч наші форварди Халацький та Білогубка. Небезпечними були прострільні передачі з правого флангу від Бабінчука. Також слід виділити, що в першій половині зустрічі гравцям «Нафтовика» непогано вдавалось розігрувати стандартні положення. Саме після одного з них і був забитий єдиний гол у грі. Білогубка добре прикрив м’яча корпусом і заробив на собі фол на лівому фланзі атаки. Басараб гостро подав на ближню штангу, де Халацький випередив опікунів і головою продовжив м’яча в сітку.
Після забитого м’яча в нашої команди було кілька напівмоментів, непоганих ударів з-за меж штрафного майданчика та швидких контратак. Проте, явних шансів подвоїти рахунок у долинян не було. Натомість у гостей з Демні було 2 непогані атаки, обидві з яких завершувались проривом по лівому флангу нашої оборони та розрізними передачами в центр карного майданчика. Один із ударів в ствір воріт ліквідував Гала. Ще один постріл був заблокований захисниками. З подій першого тайму слід також згадати вилучення із технічної зони тренера гостей, який демонстрував емоційну незгоду з рішенням арбітра, який покарав попередженням за явну симуляцію гравця Демні.

У другому таймі Демня суттєво додала в агресивності та націленості на наші ворота. «Нафтовик» же переважно захищався, зробивши ставку на контратаки. Було помітно, що нашим гравцям було фізично важко, через насичений графік матчів зіграних за останній місяць. Тим не менш, явних гольових моментів у наших суперників так і не було, окрім двох ударів головою після навісів зі стандартів. Першого разу м’яч пройшов вище воріт, другого - на місці був Гала. Варто відзначити злагоджені дії оборонної зв’язки нашої команди. Голкіпер і всі чотири наші захисники відіграли без явних помилок, добре їх підтримували центральні півзахисники Басараб і Цвеюк. Щодо останнього, то Петро в останніх матчах набрав хорошу форму і відзначається своєю непоступливою грою, яка зруйнувала не одну атаку суперників. Тим більше прикро, що він не зможе допомогти команді в матчі відповіді, адже на 89 хвилині, отримавши повторне попередження, побачив перед собою червону картку.
Були у «Нафтовика» в 2 таймі кілька непоганих швидких атак. Обидва рази на вістрі опинявся Лаврінок. Проте, відзначитись Василю не дали надійні діі захисників гостей.
Попри намагання гравців Демні провести фінальний штурм в останній 5-хвилинці, нашим футболістам вдалося безпомилково відзахищатися і довести гру до перемоги.

«Нафтовик» здобуває стратегічно важливий проміжний результат у цьому двоматчевому протистоянні. Найголовніше, що здобута хоч і мінімальна, але «суха» перемога. Тепер у гостях нашій команді достатньо забити один раз, щоб зробити завдання Демні відігратися надскладним.
Віримо в «Нафтовик» і підтримуємо рідну команду, яка зіграє матч-відповідь у Демні за тиждень 19 вересня!