Новини Нафтовик

Нафтовик

Чергова порція цікавої статистики

Добіг до завершення футбольний 2018 рік. Команда "Нафтовик" впевнено виконавши завдання на осінню частину сезону 2018\19 відправилась у відпустку.

Зимова пауза триватиме довгих 4 місяці. В березні 2019 року заплановано розпочати підготовку до весняної частини сезону. А перший офіційний матч наша команда проведе вже у квітні.

А щоб ця зимова перерва не здавалась нам аж надто довгою, ми розпочинаємо публікувати на нашій сторінці цікаві статистичні факти з життя команди "Нафтовик".

І розпочнемо ми із статистики, яка присвячена рідному стадіону команди - "Нафтовик". Сьогодні розповімо Вам про ті часи, коли стадіон у Долині приймав матчі за участю нашої команди, яка виступала на професійному рівні.

Всього за десять з половиною сезонів, проведених на професійному рівні, "Нафтовик" зіграв на рідному полі 163 матчі в рамках другої ліги та Кубка України. Трибуни нашого стадіону за цей час побачили 341 забитий м'яч (в середньому 2,1 м'яча за гру), з яких "Нафтовик" забив у ворота суперників 168 і пропустив у власні ворота 173.

Автором першого забитого м'яча у складі долинян на професійному рівні є Микола Трушко, який відзначився на 16-й хвилині дебютної гри нашої команди у другій лізі "Нафтовик" - "Борисфен" (Бориспіль). Матч відбувся 5 серпня 1997 року і завершився перемогою "Нафтовика" 3-1.
Останній гол на професійному рівні на стадіоні "Нафтовик" був забитий 9 листопада 2007 року в останній домашній грі першого кола сезону 2007\08: "Нафтовик" - "Буковина" (Чернівці). Його автором є Роман Гошовський, який відзначився на 54-й хвилині, зрівнявши рахунок у зустрічі. Та гра в підсумку так і завершилась з нічийним результатом 1-1. А на старт другого кола того сезону долинська команда вже не вийшла.

Цікавим для вболівальників також є і той факт, що за всі роки проведені в статусі професійної команди, в складі суперників "Нафтовика" на поле стадіону в Долині виходило чимало відомих футболістів. Деякі з них на той час тільки розпочинали свою кар'єру, але були серед них вже і визнані зірки українського футболу. Особливо, це стосується поєдинків на Кубок України, коли в Долину приїжджали сімферопольська «Таврія» та «Волинь» з Луцька.

Ось список гравців, ідентифікований за допомогою єдиної інформаційно-статистичної бази ФФУ, із зазначенням команд за які вони виступали проти «Нафтовика»: