Новини Нафтовик

Нафтовик

Плани підготовки до весняної частини сезону 2018-19

Плани підготовки до весняної частини сезону 2018-19

30 січня відбулась нарада керівництва клубу та головного тренера, на якій було обговорено та затверджено плани підготовки команди до весняної частини футбольного сезону 2018\19.

На даний час, попри офіційну відпустку, більшість футболістів "Нафтовика" підтримують спортивну форму за рахунок участі в турнірах з міні-футболу. Зокрема, місцеві гравці задіяні в складах різних команад-учасниць чемпіонату Долинського району з футзалу. Гравці, які мали проблеми з травмами активно займаються відновленням та реабілітацією. Зокрема, капітан команди Богдан Гутник вже повністю відновився від ушкодження коліна, через яке змушений був пропустити завершення осінньої частини сезону. Нападник Сергій Халацький у січні переніс операційне втручання для вирішення давньої проблеми з паховими м’язами і на даний час проходить процес реабілітації.

Єдиною потенційною втратою в складі команди в період міжсезоння може стати Іван Пастух. Наш молодий центральний захисник своєю впевненою грою в останніх сезонах привернув до себе увагу команд, що виступають на професійнеому рівні. Як результат – отримав запрошення на перегляд в ФК "Калуш", з яким вже пройшов перший етап навчально-тренувальних зборів та непогано показав себе в ряді твариських спарингів. Керівництво, тренер та партнери по "Нафтовику" щиро радіють успіхам Івана та бажають йому закріпитися в команді Калуша, яка може стати першим кроком до початку успішної професійної кар’єри.

Враховуючи очікувану втрату ключового центрального захисника та бажання піжсилити ряд позицій на футбольному полі, керівництво команди в лютому місяці проводить переговори з ряддом потенційних новачків.

Щодо планів підготовки команди до відновлення сезону, то вони є наступними:

  1. 1-8 березня: вихід з відпустки, втягуючі тренування
  2. 11-16 березня: навчально-тренувальні збори на базі стадіону в старій частині міста
  3. 23-30 березня: участь у традиційному передсезонному турнірі "Кубок Підгір’я" в Івано-Франківську
  4. 1-12 квітня: завершальний етап підготовки, тренування в режимі 2 разів на тиждень

В ході підготовчого процесу, попри участь у "Кубку Підгір’я", наша команда планує зіграти ряд товариських спарингів. Зокрема, з районною федерацією футболу обговорюється можливість проведення весняного кубка району, в якому "Нафтовик" зацікавлений прийняти участь.

Офіційний старт весняної частини сезону 2018\19 заплановано на 14 квітня, коли буде зіграно матч 10 туру Чемпіонату Івано-Франківської області.

Дивитися також