Новини Нафтовик

Нафтовик

"Нафтовик" серед переможців конкурсу

"Нафтовик" серед переможців конкурсу

Визначились 11 кращих заявок проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів». Заявка, подана від нашого клубу в партнерстві з Долинською ДЮСШ увійшла до числа переможців.

30 січня 2019 року у Будинку футболу ФФУ в рамках проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» відбулось чергове засідання журі відбору. До складу комісії увійшли перший віце-президент ФФУ, легенда футболу Олег Протасов, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, координатор соціальних проектів Євгеній Столітенко, радник з питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні д-р Тобіас Шрадер та співробітниця Посольства Світлана Чеботар, заступник керівника проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Тетяна Хімченко, а також представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Вознюк. 

За результатами проведеного детального аналізу документів та поданих проектів, що мали відповідати визначеним критеріям оцінювання, журі визначило кращі одинадцять заявок від аматорських футбольних клубів та ДЮСЗ, що стали переможцями відбору. Тепер кожен з 11 клубів отримає фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній до 11 000 євро за курсом Національного банку України. Зверніть увагу, що частина цієї суми, еквівалентна до 1000 євро, буде надана в якості матеріальної допомоги у вигляді базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю. 

Під час презентації «Найкращих 11», перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко та координатор соціальних проектів Євгеній Столітенко ознайомили присутніх з переможцями, а саме:

 • ФК «Зірка» Лінці (с. Кибляри, Закарпатська обл.)
 • Сокирянська ДЮСШ «Колос» (м. Сокиряни, Чернівецька обл.)
 • ФК «Січ» (с. Заболотці, Львівська обл.).
 • ФК «Нафтовик-Долина» (м. Долина, Івано-Франківська обл.)
 • ФК «Єврошпон-Смига» (смт. Смига, Рівненська обл.)
 • ФК «Тірас» (м. Ямпіль, Вінницька обл.)
 • ФК «Трубіж» (с. Коржі, Київська обл.)
 • ГО ФК «Черкащина-Академія» (с. Білозір’я, Черкаська обл.)
 • Кобеляцька ДЮСШ (м. Кобеляки, Полтавська обл.)
 • Веселівська ДЮСШ (смт. Веселе, Запорізька обл.)
 • ФК «Тростянець» на базі «Академія спорту» (м. Тростянець, Сумська обл.)

Радник з питань економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини в Україні доктор Тобіас Шрадер подякував за проведену роботу та відзначив: «Надійшло багато цікавих заявок на участь і тому було вкрай важко обрати найкращі 11 проектів. Ми обрали тих, які зуміли себе показати належним чином і з найкращого боку. Я був приємно здивований, що цей проект викликав чималий інтерес в Україні, і впевнений, що він дасть поштовх для розвитку і покращення інфраструктурної бази та допоможе створенню європейських умов для занять спортом в багатьох регіонах вашої країни».

У свою чергу перший віце-президент ФФУ Олег Протасов подякував членам журі та представникам посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні за участь у проекті та побажав переможцям успіхів і вдалої реалізації своїх заявок.

Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко: «Було дуже важко вибрати лише одинадцять переможців з такої великої кількості заявок. Сподіваюсь, що журі зробило вірний вибір і всі проекти, які перемогли, будуть реалізовані до кінця травня цього року,  адже саме такою є одна з головних умов участі у відборі. Хочу подякувати усім його учасникам! Маю надію, що у майбутньому ми з нашими партнерами зможемо реалізовувати  подібні проекти, які допомагатимуть розвитку футболу на місцях і в цілому в Україні.

________________________

Заявка нашого клубу передбачає, що на суму еквівалентну до 1000 євро закуплено базовий набір екіпірування та спортивного інвентарю для потреб дитячих груп відділення футболу Долинської ДЮСШ. Решту 10000 євро будуть спрямовані на інфраструктурний компонент - облаштування сучасного нічного освітлення тренувальних полів, а саме майданчика з поліуретановим покриттям (42х22м) та майданчика з натуральним газоном (60х40м), які розташовані позаду ДЮСШ.

Футбольний клуб "Нафтовик" висловлює подяку організаторам конкурсу: Асоціації аматорського футболу України, Німецькому товариствоу міжнародного співробітництва GIZ та Мінрегіонбуду.
Також дякуємо за конструктивну співпрацю в підготовці якісної переможної заявки Івано-Франківській обласній федерації футболу, комунальному закладу "Долинський міський центр культури спорту та туризму", Долинській міській раді та особисто міському голові Володимиру Гаразду, Долинській РДА в особі першого заступника голови РДА Віктора Громиша та начальника відділу інвестицій і туризму Олені Немец,  Долинській ДЮСШ в особі директора Віктора Яцківа та тренера відділення футболу Миколи Василіва. 

Переконані що реалізація спільними зусиллями цього проекту суттєво сприятиме підвищенню якості роботи з юними футболістами на базі ДЮСШ, які в недалекому майбутньому зможуть реалізувати свій потенціал в складі команди "Нафтовик".

Джерело: ААФУ

Дивитися також