Новини Нафтовик

Нафтовик

"Нафтовик" розпочав навчально-тренувальні збори

"Нафтовик" розпочав навчально-тренувальні збори

10 березня розпочався другий етап підготовки команди до відновлення сезону 2018\19. Команда заїхала на тижневий навчально-тренувальний збір, який проходить на базі інфраструктури в "старій" частині міста Долина.

Перший етап підготовки команди, який тривав з кінця лютого по 10 березня передбачав втягуючі тренування з акцентом на фізичну підготовку, а також ігрову практику за рахунок участі в традиційному весняному кубку Героїв Небесної Сотні в Долинському районі.

Головним завданням зборів є системна робота над закладенням основи добрих фізичних кондицій кожного гравця, відпрацювання індивідуальних дій та командних взаємодій, а також ігрова практика за рахунок товариських спарингів. В щоденній роботі на зборах поєднується бігова робота, тренування з м’ячами, а також відновлювальні процедури у вигляді басейну. Участь у зборах приймають всі гравці з минулорічної заявки, кілька гравців молодіжного складу та єдиний новичок команди – екс-футболіст галицьких "Карпат" Роман Курташ (всього 19 футболістів).

Щодо товариських спарингів, то на сьогоднішній день "Нафтовик" їх провів 3:

  • "Нафтовик" 7-1 "Велдіж" (Шевченково)
  • "Нафтовик" 4-1 ФК "Тяпче"
  • "Нафтовик" 3-0 "Нафтовик" (Яворів)

У найближчий час заплановано проведення ще трьох товариських поєдинків: "Скала U-18" (Стрий), "Карпати" (Болехів) та ФК "Оболоня". Перший із зазначений спарингів відбудеться у середу 13 березня на полі з штучним покриттям в селі Довге Стрийського району (початок о 17:20 год.)

По завершенні зборів команда отримає певний час на відпочинок. Після цього розпочнеться заключний третій етап підготовки, в режимі двох тренувань на тиждень з паралельною участю у традиційному обласному турнірі Кубок Підгір’я.

Дивитися також