Новини Нафтовик

Нафтовик

Роман Курташ - гравець "Нафтовика"

Роман Курташ - гравець "Нафтовика"

Напередодні початку навчально-тренувальних зборів, керівництво та тренерський штаб нашої команди зуміли досягти принципової згоди про перехід в склад "Нафтовика" одного з кращих центральних півзахисників нашої області – Романа Курташа, який до цього часу захищав кольори галицьких "Карпат".

Традиційно для останніх сезонів тренер та керівництво команди "Нафтовик" дуже виважено ставляться до питання комплектації складу та запрошення новачків. Так відбувалось і в це міжсезоння. Маючи в своєму складі набір кваліфікованих футболістів практично на всіх позиціях, єдиним точковим підсиленням розглядався варіант із запрошенням досвідченого футболіста для гри в центрі поля, з навиками роботи як на оборону так і атаку. Під ці критерії чи не найкраще підходив саме Роман Курташ, який добре відомий виступами на позиції центрального півзахисника в таких командах як "Карпати" (Брошнів-Осада), "Оскар" (Підгір’я) та "Карпати" (Галич). Ще одним фактором, який вплинув на вибір саме цього виконавця є те, що Роман є уродженцем та мешканцем села Сваричів сусіднього Рожнятівського району. А тому географічна близькість до дому та знаймоство з більшістю нинішніх гравців "Нафтовика" якнайкраще допоможуть в акліматизації у новій команді.

Сьогодні Роман Курташ разом з іншими футболістами приймає участь у навчально-тренувальному зборі. Дебютувати у складі "Нафтовика" він матиме нагоду вже завтра, у середу 13 березня, в товариському матчі проти команди "Скала U-17" (Стрий). Гра розпочнеться о 17:20 год. на полі з штучним покриттям в селі Довге Стрийського району.

Керівництво, тренерський штаб, гравці та вболівальники щиро вітають Романа у нашій команді та бажають нам усім нових перемог і досягнення найамбітніших планів.

Роман Курташ - гравець "Нафтовика"Досьє:

Курташ Роман Зеновійович

Дата народження: 31.03.1989 (29 років)

Позиція: центральний півзахисник

Виступав за команди: ФК "Сваричів", "Карпати" (Брошнів-Осада), "Оскар" (Підгір’я), "Карпати" (Галич).

У 2016 та 2018 роках викликався до складу аматорської збірної Івано-Франківської області.

Дивитися також