Новини Нафтовик

Нафтовик

На старті "Кубок Підгір'я - 2019"

На старті "Кубок Підгір'я - 2019"

У суботу 23 березня на футбольному полі "Хет-Трік Арена" в Івано-Франківську розпочнуться баталії в рамках проведення традиційного передсезонного турніру "Кубок Підгір’я".

На старт змагань у 2019 році вийдуть 6 колективів: "Нафтовик" (Долина), "Карпати" (Коломия), "Карпати" (Брошнів-Осада), "Вихор" (Ямниця), "Козацький Острів" (Чорнолізці) та ФК "Битків".

У вівторок 12 березня в офісі ІФФФ була проведена організаційна нарада з учасниками змагань на якій було погоджено формат проведення турніру. Зважаючи на невелику кількість команд учасниць, було прийнято рішення обрати формат, який передбачає проведення матчів "кожен з кожним". Таким чином, переможцем турніру буде визнано команду, яка за підсумками проведених 5 турів здобуде найбільшу кількість очок.

Для команди "Нафтовик" участь у Кубку Підгір’я розглядається як елемент третього заключного етапу підготовки до весняної частини сезону 2018\19. А 5 матчів в рамках змагань будуть непоганими спарингами з підвищеною відповідальністю, які дадуть змогу гравцям набрати ігрової практики та налагодити різні тактичні взаємодії.

Матчі 1 та 2 турів Кубка Підгір’я будуть зіграні у суботу-неділю 23-24 березня відповідно. Про час початку матчів за участю команди "Нафтовик" буде повідомлено додатково після отримання від організаторів календаря змагань.

Дивитися також