Новини Нафтовик

Нафтовик

Кубок Підгір’я 2019. 1-й та 2-й тури

Кубок Підгір’я 2019. 1-й та 2-й тури

Цими вихідними на стадіоні «Хет-трик Арена» в Івано-Франківську були зіграні матчі двох стартових турів Кубка Підгір‘я. Долинський «Нафтовик» зумів здобути непрості мінімальні перемоги  в обох своїх матчах, записавши до активу 6 очок та підтвердивши прогнози щодо статусу одного з фаворитів турніру.

Наша команда з однаковим рахунком 1-0 почергово здолала лідера другої обласної ліги та недавнього суперника по 1/8 Кубка області «Козацький Острів» (Чорнолізці), а також міцного середняка першого дивізіону ФК «Битків». До слова, обидва наші суперники добре попрацювали над підсиленням складів у зимове міжсезоння і постали доволі боєздатними і добре організованими колективами. Щодо нашої команди, то тут суттєво дається взнаки перебудова тактичної моделі гри, продиктована в першу чергу кадровою ситуацією. На сьогоднішній день Валентин Москвін не може розраховувати на двох атакувальних флангових гравців, які у великій мірі були визначальними у грі команди в 2018 році. Так, Василь Лаврінок за об’єктивними обставинами зможе приєднатись до команди вже по ходу сезону. А от з нашим капітаном Богданом Гутником все складніше, адже травма якої він зазнав наприкінці осінньої частини чемпіонату виявилась серйозною. Згідно вердикту лікарів Богдану знадобиться оперативне втручання на колінному суглобі та наступна тривала реабілітація. Таким чином, весняну частину сезону наш капітан скоріше всього пропустить.

Втрата основних флангових гравців сьогодні ставить перед тренером непросте завдання, яке полягає у награванні нових тактичних схем і взаємодій. Дається цей процес очікувано непросто та має своє відображення на якості гри яку демонструє команда на даний час. Тим не менш, тішить те, що всі інші гравці команди в строю та поступово адаптуються до нових ігрових схем.

Завданням команди на Кубку Підгір’я є отримання максимальної ігрової практики та прогрес в індивідуальних і  командних аспектах гри. Зіграні два поєдинки дали тренеру та кожному із гравців достатньо інформації щодо того над чим варто попрацювати задля вдосконалення гри. Кожен із матчів дався для наших футболістів не просто. На фоні сильних суперників добре видимими є проблеми, які потрібно вирішувати до старту офіційних змагань.

Перемогу в обох матчах нашій команді принесла висока ефективність реалізації створених гольових моментів. У першому поєдинку перемогу забезпечив ідеально виконаний Михайлом Басарабом штрафний удар, у другому – гольове чуття нашого форварда Сергія Халацького. У обох зустрічах достатньо роботи мала наша оборонна лінія, яка в цілому відіграла непогано. Є питання до організації атакувальної гри та виходу команди з-під щільного пресингу, але сподіваємось що вже по ходу турніру ми станемо свідками суттєвого прогресу і в цих компонентах гри.

За підсумками двох зіграних турів «Нафтовик» з шістьма очками посідає 2 сходинку в турнірній таблиці, поступаючись коломийському «Покуттю» за різницею м’ячів. Матч третього туру наша команда проведе у вівторок 26 березня о 13:00 год. проти команди «Вихор» з Ямниці. В разі перемоги, долиняни зможуть де факто гарантувати собі фініш в призовій зоні Кубка Підгір‘я.

Дивитися також