Новини Нафтовик

Нафтовик

ХІІ турнір пам"яті Богдана Шуляра

ХІІ  турнір пам"яті Богдана Шуляра

Команда ветеранів «Нафтовик» (Долина) здобула перемогу у ХІІ традиційному футбольному турнірі пам"яті Богдана Шуляра, що проходив у селі Майдан Івано-Франківської області!

8 червня відбувся обласний турнір з футболу серед ветеранів 40+, в якому участь прийняли ветерани «Нафтовик» Долина. За регламентом змагань було проведено жеребкування, яке визначило пари суперників: перша гра : «Нафтовик» Долина- «Хімік» Калуш, друга «Легіон» Майдан- «Газовик» Богородчани.
Свою першу гру «Нафтовик» виграв від «Хіміка» з рахунком 1:0, гол забив Володимир Гарбера. В другій грі «Легіон» з рахунком 2:1 переміг команду з Богородчан.
В грі за третє місце «Газовик» Богородчани обіграли «Хімік» Калуш з рахунком 2:0.
В фінальному матчі «Нафтовик» зустрівся з господарями турніру командою «Легіон», надзвичайно драматичною видалася ця гра, «Нафтовик» програючи 2:0, зумів відігратися, голи забили: Ігор Ткачук, та Микола Василів, а ще через кілька хвилин Михайло Тишківський виводить нашу команду вперед, та на жаль до кінця першого тайму «Нафтовик» знову програвав з рахунком 4:3.
В другому таймі «Нафтовик» пропустив ще один гол і вже програвали 5:3. Але з таким перебігом подій наша команда не збиралася миритись і Ігор Стефанишин забиває 4 м'яч у ворота суперника, і самі драматичні виявились останні три хвилини, на протязі яких «Нафтовик» атакував з останніх сил, і Володимиру Гарбері вдалося красивим ударом за меж штрафного майданчика зрівняти рахунок і подарувати шанс нашій команді виграти кубок в серії 11 метрових ударів.

Пробивали краще гравці «Нафтовика» і виграли з рахунком 4:2, голи забили: Ігор Гриненко, Ігор Стефанишин, Микола Василів, Вячеслав Сидор. Отже вольова і така бажана перемога нашої команди.

Гравці нашої команди Oleg Dutchak та Василь Кос були визнані кращим голкіпером та захисником турніру відповідно.

Вітаємо!

На турнірі була присутня група вболівальників з Долини, які палко підтримували свою команду.