ЧО 21/22. 5 тур. Нафтовик - Пробій. Відео матчу

Голи: Гутник 68 пен., 79, 81 пен. – Білик 36, Ілюк 50

Вилучення: Керчу 90

Нафтовик: Дутчак – Тишківський, Корпан, Заторський, Вецко – Гутник (к), Петрик, Цвеюк, Маляренко – Паньків (Білогубка), Халацький(Павелчак)

Короткий огляд

Відео матчу

Вольова домашня перемога. Поступаючись 0-2 команда зібралась і перевернула гру з ніг на голову. Спочатку Маляренко був збитий голкіпером гостей в карному майданчику. Гутник впевнено реалізував одинадцятиметровий. Команда продовжила натиск і вже через десять хвилин наш капітан оформив дубль після пасу Юрія Білогубки. А для перемоги Богдан вже зробив все сам. На 81 хвилині заробив на собі пенальті і сам же його реалізував. За час, що залишився Нафтовик був ближчий до четвертого м’яча, ніж гості до порятунку. На 90 хвилині 9 номер з Городенки Керчу отримав другу жовту за фол, який тягнув і на пряму червону.

Вітаємо команду з важливою перемогою. І надіємось, що це тільки початок!

22 вересня Нафтовик поїде в  гості на кубковий матч в Матеївці
Наступний матч в чемпіонаті відбудетсья 26 вересня в с.Голинь проти Карпат з Брошнів-Осади.