Чемпіонат області
11 тур 23.10.2021 (субота)

"Нафтовик" - ФК "Калуш" 3:1(2:0)

Голи: Гутник 18, Білогубка 20, автогол 49 - Тимків 84.

Матч двох найтитулованіших команд в чемпіонаті Івано-Франківщини ( в Долини - 10 чемпіонських титулів, в Калуша - 13) завершився впевненою перемогою долинян з рахунком 3:1. Калушани після кількарічної перерви відновили участь в чемпіонаті, мають молоду команду і поки є легким суперником для більшості опонентів. Не виключенням став матч проти "Нафтовика". В першому таймі долиняни двічі вразили ворота суперника і пішли на перерву ведучи в рахунку 2:0.

На старті другого тайму вдалося забити третій м'яч, після якого про переможця матчу вже не було жодних сумнівів. Наприкінці гри Валентин Москвін провів кілька замін випустивши молодих гравців і калушани змогли вирівняти гру та навіть сквитати один гол.

В двох наступних матчах, які залишилося зіграти в першому колі, - проти команд "Гарда" з Калуша ( вдома 31 жовтня) та "Ніка" з Івано-Франківська ( на виїзді 07 листопада) буде набагато важче.