Сезон 2020-2021

Турнірна таблиця

М Команда І В Н П З П О
1 ФК Тяпче

20

19 1 0 86 22 58
2 Леви (Велика Тур'я) 20 16 1 3 55 25 49
3 ФК Оболоня 20 12 3 5 56 35 39
4 ФК Тисів 20 11 1 8 44 28 34
5 Фаворит (Солуків) 20 9 1 10 64 74 28
6 Велдіж (Шевченкове) 20 8 2 10 42 54 26
7 Прикарпаття (Гошів) 20 7 3 10 47 50 24
8 Нафтовик (Яворів) 20 6 3 11 39 49 21
9 ТФК Тяпче 20 6 3 11 55 74 21
10 Карпати (Лоп’янка) 20 5 1 14 37 72 13
11 ФК Станківці 20 2 1 17 34 76 7
12 Свіча (Княжолука)* 0 0 0 0 0 0 0

* – команду Свіча (Княжолука) рішенням КДК, протокол №31, знято з розіграшу чемпіонату та кубка району  сезону 20/21.

Кращі бомбардири після 22 туру 

Гравець Команда Ігор Голи(Пен)
1 Варик Олег Юрійович ТФК (Тяпче) (22002322) 13 20(0)
2 Гарбера Володимир Володимирович ФК Оболонь (Оболоня) (22002332) 16 20(0)
3 Петрик Віталій Євгенійович ТФК (Тяпче) (22002322) 19 16(1)
4 Винник Дмитро Дмитрович ФК Тяпче (Тяпче) (22002323) 8 15(0)
5 Гірний Роман Романович ФК Тяпче (Тяпче) (22002323) 13 15(0)
6 Керницький Василь Ігорович Леви (Велика Тур'я) (30000774) 13 15(0)
7 Кудибин Василь Васильович Фаворит (Солуків) (22002329) 17 14(0)
8 Дарвай Ігор Ігорович Велдіж (Шевченкове) (22002347) 16 13(0)
9 Михайлишин Олег Володимирович Нафтовик (Яворів) (22002328) 16 11(0)

Календар матчів

1 тур
27.09.2020 неділя

1. ФК Тяпче (Тяпче) - Фаворит (Солуків) 5-3
2. ТФК (Тяпче) - ФК Станківці (Станківці) 4-2
3. ФК Тисів (Тисів) - Прикарпаття (Гошів) 1-1
4. Леви (Велика Тур'я) - Свіча (Княжолука) 0-0 (анульовано)
5. Велдіж (Шевченкове) - Нафтовик (Яворів) 2-0

02.10.2020 п’ятниця

6. ФК Оболонь (Оболоння) - Карпати (Лоп`янка) +:-

2 тур 04.10.2020 неділя

7. Фаворит (Солуків) - Прикарпаття (Гошів) 4-4
8. Нафтовик (Яворів) - ФК Тисів (Тисів) 2-0
9. Свіча (Княжолука) - Велдіж (Шевченкове) 3-2 (анульовано)
10. Карпати (Лоп`янка) - Леви (Велика Тур'я) 2-6
11. ФК Станківці (Станківці) - ФК Оболонь (Оболоння) 1-5
12. ФК Тяпче (Тяпче) - ТФК (Тяпче) 8-1

3 тур 11.10.2020 неділя

13. ТФК (Тяпче) - Фаворит (Солуків) 3-4
14. ФК Оболонь (Оболоння) - ФК Тяпче (Тяпче) 1-4
15. Леви (Велика Тур'я) - ФК Станківці (Станківці) 2-3
16. Велдіж (Шевченкове) - Карпати (Лоп`янка) 6-1
17. ФК Тисів (Тисів) - Свіча (Княжолука) 1-1 (анульовано)
18. Прикарпаття (Гошів) - Нафтовик (Яворів) 3-1

4 тур 18.10.2020 неділя

19. Фаворит (Солуків) - Нафтовик (Яворів) 5-1
20. Свіча (Княжолука) - Прикарпаття (Гошів) 4-3 (анульовано)
21. Карпати (Лоп`янка) - ФК Тисів (Тисів) 2-4
22. Велдіж (Шевченкове) – ФК Станківці (Станківці) 3-1
23. ФК Тяпче (Тяпче) - Леви (Велика Тур'я) 4-0
24. ТФК (Тяпче) - ФК Оболонь (Оболоння) 0-3 

5 тур 24.10.2020 субота

25. ФК Оболонь (Оболоння) - Фаворит (Солуків) 5-4 
26. Леви (Велика Тур'я) - ТФК (Тяпче) 2-1
27. Велдіж (Шевченкове) - ФК Тяпче (Тяпче) 1-6
28. ФК Тисів (Тисів) - ФК Станківці (Станківці) 2-1
29. Прикарпаття (Гошів) - Карпати (Лоп`янка) +:-
30. Нафтовик (Яворів) - Свіча (Княжолука) 3-1 (анульовано)

6 тур 01.11.2020  неділя

31. Фаворит (Солуків) - Свіча (Княжолука) 3-0 (анульовано)
32. Карпати (Лоп`янка) - Нафтовик (Яворів) 3-1
33. ФК Станківці (Станківці) - Прикарпаття (Гошів) 3-5
34. Леви (Велика Тур'я) – ФК Оболонь (Оболоння) 2-1
35. ТФК (Тяпче) - Велдіж (Шевченкове) 3-3
36. ФК Тяпче (Тяпче) - ФК Тисів (Тисів) 3-0

7 тур 08.11.2020 неділя

37. Леви (Велика Тур'я) - Фаворит (Солуків) 3-2
38. Велдіж (Шевченкове) - ФК Оболонь (Оболоння) 1-5
39. ФК Тисів (Тисів) - ТФК (Тяпче) 5-1
40. ФК Тяпче (Тяпче) – Прикарпаття (Гошів) 6-0
41. Нафтовик (Яворів) - ФК Станківці (Станківці) 3-3
42. Свіча (Княжолука) - Карпати (Лоп`янка) +:- (анульовано)

8 тур 15.11.2020 неділя

43. Фаворит (Солуків) - Карпати (Лоп`янка) 3-2
44. ФК Станківці (Станківці) - Свіча (Княжолука) 5-6 (анульовано)
45. ФК Тяпче (Тяпче) - Нафтовик (Яворів) 6-1
46. ТФК (Тяпче) - Прикарпаття (Гошів) 4-2
47. ФК Оболонь (Оболоння) - ФК Тисів (Тисів) 3-1
48. Леви (Велика Тур'я) - Велдіж (Шевченкове) 5-0

9 тур 22.11.2020 неділя

49. Велдіж (Шевченкове) - Фаворит (Солуків) 4-0
50. ФК Тисів (Тисів) - Леви (Велика Тур'я) 2-0
51. Прикарпаття (Гошів) - ФК Оболонь (Оболоння) 2-1
52. Нафтовик (Яворів) - ТФК (Тяпче) 2-3
53. Свіча (Княжолука) - ФК Тяпче (Тяпче) 1-5 (анульовано)
54. Карпати (Лоп`янка) - ФК Станківці (Станківці) 3-2

10 тур 11.04.2021 неділя

55. Фаворит (Солуків) - ФК Станківці (Станківці) 8-4
56. ФК Тяпче (Тяпче) - Карпати (Лоп`янка) 4-1
57. ТФК (Тяпче) - Свіча (Княжолука) +:- (анульовано)
58. ФК Оболонь (Оболоння) - Нафтовик (Яворів) 3-3
59. Леви (Велика Тур'я) - Прикарпаття (Гошів) 2-1
60. Велдіж (Шевченкове) - ФК Тисів (Тисів) 3-2

11 тур 18.04.2021 неділя 

61. ФК Тисів (Тисів) - Фаворит (Солуків) 4-2
62. Прикарпаття (Гошів) - Велдіж (Шевченкове) 3-3
63. Нафтовик (Яворів) - Леви (Велика Тур'я) 1-5
64. Свіча (Княжолука) - ФК Оболонь (Оболоння) +:- (анульовано)
65. Карпати (Лоп`янка) - ТФК (Тяпче) 4-3
66. ФК Станківці (Станківці) - ФК Тяпче (Тяпче) 2-5

12 тур 25.04.2021 неділя

67. Фаворит (Солуків) – ФК Тяпче (Тяпче) 2-3
68. ФК Станківці (Станківці) – ТФК (Тяпче) 6-1
69. Прикарпаття (Гошів) – ФК Тисів (Тисів) 0-1
70. Леви (Велика Тур'я) – вихідний 
71. Нафтовик (Яворів) – Велдіж (Шевченкове) 3-1 
72. Карпати (Лоп`янка) – ФК Оболоння (Оболоння) 1-1

13 тур 04.05.2021 вівторок

73. Прикарпаття (Гошів) – Фаворит (Солуків) 7-1
74. ФК Тисів (Тисів) – Нафтовик (Яворів) 5-0
76. Леви (Велика Тур'я) – Карпати (Лоп`янка) 9-1
77. ФК Оболонь (Оболоння) – ФК Станківці (Станківці) 5-1
78. ТФК (Тяпче) – ФК Тяпче (Тяпче) 0-4
Велдіж (Шевченкове) – вихідний

14 тур 09.05.2021

76. Фаворит (Солуків) - ТФК (Тяпче) 7-5
77. ФК Тяпче (Тяпче) - ФК Оболонь (Оболоня) 2-1
78. ФК Станківці (Станківці) - Леви (Велика Тур'я) 0-2
79. Карпати (Лоп`янка) - Велдіж (Шевченкове) 3-4
80. Нафтовик (Яворів) - Прикарпаття (Гошів) 2-1
ФК Тисів – вихідний

15 тур 16.05.2021

81. Нафтовик (Яворів) - Фаворит (Солуків) 5-0
82. ФК Тисів (Тисів) - Карпати (Лоп`янка) 4-1
83. Велдіж (Шевченкове) - ФК Станківці (Станківці) 2-1
84. Леви (Велика Тур'я) - ФК Тяпче (Тяпче) 0-0
85. ФК Оболонь (Оболоня) - ТФК (Тяпче) 4-4
Прикарпаття (Гошів) – вихідний

16 тур 23.05.2021

86. Фаворит (Солуків) - ФК Оболонь (Оболоня) 2-7
87. ТФК (Тяпче) - Леви (Велика Тур'я) 1-2
88. ФК Тяпче (Тяпче) - Велдіж (Шевченкове) 4-2 
89. ФК Станківці (Станківці) - ФК Тисів (Тисів) 0-3
90. Карпати (Лоп`янка) - Прикарпаття (Гошів) 4-7
Нафтовик (Яворів) – вихідний

17 тур 30.05.2021

91. Нафтовик (Яворів) - Карпати (Лоп`янка) 3-1
92. Прикарпаття (Гошів) - ФК Станківці (Станківці) 2-1
93. ФК Тисів (Тисів) - ФК Тяпче (Тяпче) 1-2
94. Велдіж (Шевченкове) - ТФК (Тяпче) 5-7
95. Леви (Велика Тур'я) - ФК Оболонь (Оболоня) 3-1
Фаворит (Солуків) – вихідний

18 тур 06.06.2021

96. Фаворит (Солуків) - Леви (Велика Тур'я) 4-7
97. ФК Оболонь (Оболоня) - Велдіж (Шевченкове) +:-
98. ТФК (Тяпче) - ФК Тисів (Тисів) 3-4
99. ФК Тяпче (Тяпче) - Прикарпаття (Гошів) 4-2
100. ФК Станківці (Станківці) - Нафтовик (Яворів) 0-6
Карпати (Лоп`янка) – вихідний

19 тур 10.06.2021

101. Карпати (Лоп`янка) - Фаворит (Солуків) 3-4
102. Нафтовик (Яворів) - ФК Тяпче (Тяпче) 1-2
103. Прикарпаття (Гошів) - ТФК (Тяпче) 4-5
104. ФК Тисів (Тисів) - ФК Оболонь (Оболоня) 0-3
105. Велдіж (Шевченкове) - Леви (Велика Тур'я) 0-1
ФК Станківці (Станківці) – вихідний

20 тур 13.06.2021

106. Фаворит (Солуків) - Велдіж (Шевченкове) 4-1
107. Леви (Велика Тур'я) - ФК Тисів (Тисів) +:-
108. ФК Оболонь (Оболоня) - Прикарпаття (Гошів) 3-2
109. ТФК (Тяпче) - Нафтовик (Яворів) 2-2
110. ФК Станківці (Станківці) - Карпати (Лоп`янка) 1-2
ФК Тяпче (Тяпче) – вихідний

21 тур 20.06.2021

111. ФК Станківці (Станківці) - Фаворит (Солуків) 1-5
112. Карпати (Лоп`янка) - ФК Тяпче (Тяпче) 2-6
113. Нафтовик (Яворів) - ФК Оболонь (Оболоня) 2-4
114. Прикарпаття (Гошів) - Леви (Велика Тур'я) 1-4
115. ФК Тисів (Тисів) - Велдіж (Шевченкове) 5-1
ТФК (Тяпче) – вихідний

22 тур 27.06.2021

116. Фаворит (Солуків) - ФК Тисів (Тисів) +:-
117. Велдіж (Шевченкове) - Прикарпаття (Гошів) +:-
118. Леви (Велика Тур'я) - Нафтовик (Яворів) +:-
119. ТФК (Тяпче) - Карпати (Лоп`янка) 4-1
120. ФК Тяпче (Тяпче) - ФК Станківці (Станківці) 8-1
ФК Оболонь (Оболоння) – вихідний